Aktualności

  • 21-12-2016

Misja gospodarcza do Włoch - branża budowlana i spożywcza

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza firmy z branży budowlanej, okołobudowlanej i spożywczej na misję gospodarczą do Włoch, która odbędzie się w marcu 2017 r. Rekrutacja do 16 stycznia 2017 r.
 

 
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 otwiera rekrutację uczestników misji gospodarczej dla firm z branży budowlanej, okołobudowlanej i spożywczej - do Płn. Włoch, która odbędzie się w marcu 2017 r. Termin rekrutacji: od 20 grudnia 2016 r. od godziny 12:00 – do 16 stycznia 2017 r. do godziny 12:00.
 
 
W trakcie misji przewidziana jest wizyta na targach dla branży budowlanej oraz wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej.
 
W programie:
1 dzień – transport Zielona Góra – Berlin – Mediolan i spotkanie z WPHI,
2 dzień – wizyta na targach dla branży budowlanej + wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej + spotkania B2B z Izbą Handlową,
3 dzień – spotkania B2B z Izbą Handlową,
4 dzień – powrót do Zielonej Góry (Włochy – Berlin - Zielona Góra).
 
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok 1500 zł.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją