Aktualności

  • 15-02-2017

V Posiedzenie Rady Gospodarczej

13 lutego br., odbyło się V posiedzenie Rady Gospodarczej Gminy Szprotawa, w całości poświęcone organizacji szprotawskich targów edukacji i pracy.
Wynikiem dyskusji są poniższe ustalenia.
 
Targi pn. "Festiwal szprotawskich zawodów i szkół"  zorganizowane zostaną na zakończenie dni otwartych szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Szprotawa, w dniu 24 marca br., w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Szprotawie.
 
Do udziału w targach zaproszone zostaną wszystkie osoby poszukujące pracy oraz uczniowie z gmin Szprotawa, Małomice i Niegosławice, stojący u progu wyboru dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
 
W roli wystawców zaprezentują się lokalni przedsiębiorcy, szkoły ponadgimnazjalne z Gminy Szprotawa, Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu oraz poradnia psychologiczno-pedagogiczna.
 
Celem imprezy jest promocja zatrudnienia na lokalnym rynku pracy, poznanie wzajemnych oczekiwań w relacji pracownik – pracodawca oraz zaproszenie absolwentów szkół gimnazjalnych do kontynuowania nauki w szprotawskich szkołach ponadgimnazjalnych.
 
Szczegółowe informacje dotyczące planowanego wydarzenia jak również zaproszenia do wszystkich uczestników targów przekazane zostaną po ustaleniu wszystkich szczegółów.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją