Aktualności

  • 11-04-2017

Najlepszy Ślusarz Ziemi Lubuskiej

Kamil Proski z Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie zdobył pierwsze miejsce w XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej.
6 kwietnia br. w Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie odbyła się kolejna już edycja Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej.
Do rywalizacji przystąpili uczniowie sześciu szkół z woj. lubuskiego o profilu mechanicznym.
Zmagania konkursowe składały się z części teoretycznej oraz części praktycznej, w której należało wykonać element według rysunku wykonawczego z dokładnością do 0,05 mm.
W wyniku zaciętej rywalizacji miejsce pierwsze w konkursie indywidualnym zajął Kamil Proski – reprezentant Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie, miejsce drugie przypadło Arturowi Masiukowi z PZSTiZ w Świebodzinie oraz Grzegorzowi Zołotucha z CKZiU w Żarach, na trzeciej pozycji znalazł się Krystian Piotrowicz z ZSTiL w Żaganiu.
W rywalizacji drużynowej na I miejscu uplasowali się uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie. Na II miejscu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach, a na trzecim Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Żaganiu. 
 
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

4Galeria zdjęć: Najlepszy Ślusarz Ziemi Lubuskiej

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją