Aktualności

  • 13-06-2019

Spotkanie informacyjne "Fundusze dla organizacji pozarządowych na projekty na rzecz seniorów" – Zielona Góra, 18.06.2019 r.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim, działająca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej, zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 18 czerwca 2019 r. w Zielonej Górze.
O spotkaniu
Spotkanie skierowane jest do organizacji pozarządowych oraz innych organizacji pożytku publicznego, w szczególności działających na rzecz seniorów.
 
Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez organizacje pozarządowe, zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne dofinansowanie oraz krajowe środki. Ponadto spotkanie z przedstawicielami NGO’s dotyczyć będzie otwartego konkursu ofert na wsparcie w 2019 roku realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w ramach działania na rzecz seniorów w województwie lubuskim wynikającego z „Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych” – Lubuskie Inicjatywy Senioralne. Omówiony zostanie również wzór oferty na realizację zadania publicznego.
 
Spotkanie odbędzie się;
    18 czerwca 2019 r. w godz. 12:30-15:30 w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0).
 
Więcej informacji
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. spotkaniu prosimy o wypełnienie formularzy dostępnych pod linkiem zamieszczonym poniżej.
 
 
W kwestii spotkania na zgłoszenia czekamy do 17 czerwca 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565 -535; -499; -488; -480; -454.
Istnieje możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=322268 (dot. spotkania w Zielonej Górze).
 
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 
Serdecznie zapraszamy!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją