Komunikaty

  • 03-10-2019

Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Nauka dla Środowiska, jako Partner Regionalny Programu Równać Szanse serdecznie zaprasza do aplikowania o środki na inicjatywy młodzieżowe w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Równać Szanse 2019.
8 sierpnia Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Regionalny Konkurs Grantowy — to szansa na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, zamieszkujących wsie i miasta do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 7 października br. do godz. 12.00, a same projekty powinny być realizowane pomiędzy 1 stycznia a 30 czerwca 2020 roku.
 
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w dotarciu z informacją o Regionalnym Konkursie
 
Grantowym do wszystkich, którzy mogą być zainteresowani udziałem — uprawnione do aplikowania są:
  • Powiatowe, miejskie i gminne biblioteki
  • Miejskie i gminne domy kultury
  • Organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów)
  • Ochotnicze Straże Pożarne
  • Nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową z miejscowości do 20 000 mieszkańców.
 
Na stronie www.rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje oraz materiały do pobrania.
 
Zapraszamy do kontaktu z Fundacją Nauka dla Środowiska z Koszalina, która jako Partner Regionalny Programu Równać Szanse na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego przybliży ideę programu, zasady aplikowania i odpowie na ważne dla Państwa pytania.
 
Z góry dziękujemy za wszelkie formy promocji konkursu. W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem fundacji pod adresem: rs©ndsfund.org lub z Arkadiuszem Borysiewiczem — koordynatorem RKG w regionie północno-zachodnim pod nr tel. 534 523 529.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją