Kalendarium

27 stycznia 1400

Aktualności

Aktualności

 

POSTĘP PRAC NA STADIONIE

Szybko i sprawnie postępują prace budowlane na Stadionie Miejskim w Szprotawie związane z kompleksową modernizacją tego obiektu. Przyjrzyjmy się co zostało już zrobione.
czytaj dalej

TRWAJĄ PRACE PRZY BUDOWIE SKATEPARKU

Szykuje się kolejna gratka dla miłośników ekstremalnej jazdy na rowerach. Na terenie generalnie remontowanego Stadionu Miejskiego w Szprotawie powstaje skatepark. Będzie to już drugi obiekt, obok pumptracka, na którym będzie można trenować akrobacje na rowerach czy deskorolkach.
czytaj dalej

WIEŚCI Z PLACÓW BUDOWY SZPROTAWSKICH OBIEKTÓW SPORTOWYCH

10 sierpnia br. postępy prac przy modernizacji Stadionu Miejskiego w Szprotawie oceniali przedstawiciele samorządu województwa oraz gminy, a także przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.
czytaj dalej

NA STADIONIE PRACA WRE

Ruszyły prace związane z kompleksową modernizacją Stadionu Miejskiego w Szprotawie. Inwestycja realizowana jest dzięki 4,5 milionowemu dofinansowaniu, otrzymanemu z Rządowego Funduszu Polski Ład.
czytaj dalej

UMOWA PODPISANA, RUSZA BUDOWA STADIONU!

W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace budowlane przy modernizacji Stadionu Miejskiego w Szprotawie. 20 czerwca br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowy z wykonawcami na realizację  poszczególnych etapów przedsięwzięcia. Szprotawianie już wkrótce będą mogli korzystać z nowoczesnego kompleksu sportowego na miarę XXI wieku.
czytaj dalej

Ogłoszony przetarg na modernizację stadionu

Już wkrótce ruszy budowa pełnowymiarowego stadionu sportowego w Szprotawie. Na realizację marzeń Szprotawa otrzymała 4,5 miliona zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład. Dzięki tym środkom, przy ulicy Sobieskiego powstanie nowoczesna przestrzeń do sportu i rekreacji na miarę XXI wieku.
czytaj dalej

Będzie nowoczesny stadion w Szprotawie

Dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład już w przyszłym roku zaczniemy zmieniać oblicze szprotawskiego stadionu. 17 listopada br. Szprotawa otrzymała promesę wystawioną przez  Bank Gospodarstwa Krajowego w wysokości 4,5 mln zł na budowę stadionu marzeń.
czytaj dalej

Rozwijamy sportowe skrzydła! 4,5 MILIONOWE DOFINANSOWANIE NA NOWOCZESNY STADION

Marzenia o pełnowymiarowym obiekcie spełniającym wymogi do rozgrywania na nim imprez o randze krajowej i międzynarodowej już wkrótce staną się rzeczywistością. Szprotawa otrzymała aż 4,5 miliona złotych dofinansowania z „Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

UWAGA! Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza - Urząd czynny od 12.12.2022 do odwołania w godzinach:
poniedziałek-piątek:    07:45 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON