Aktualności

Aktualności

 

ZOBACZMY JAK MODERNIZOWANO STADION MIEJSKI

Już od kilku miesięcy możemy korzystać z pełnej oferty generalnie wyremontowanego Stadionu Miejskiego w Szprotawie. 4,5 milionowe dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład pozwoliło na stworzenie kompleksowej, nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, która dostępna jest dla wszystkich mieszkańców.
czytaj dalej

WIELKI MECZ NA OTWARCIE STADIONU

Burmistrz Mirosław Gąsik wraz z KS Sprotavia zapraszają na uroczyste otwarcie zmodernizowanego Stadionu Miejskiego w Szprotawie, które odbędzie się 13 maja br., o godz. 11.00. W programie m.in. mecz piłki nożnej - Kadra Województwa Lubuskiego U-15 kontra Zagłębie Lubin.
czytaj dalej

STADION NA MIARĘ XXI WIEKU W SZPROTAWIE

20 lutego br. zakończyły się prace przy kapitalnej przebudowie Stadionu Miejskiego w Szprotawie. Inwestycja zrealizowana została dzięki 4,5 milionowemu dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. 
czytaj dalej

PRZY STADIONIE TRWA DEMONTAŻ SŁUPÓW ENERGETYCZNYCH

Prace budowlane przy kompleksowej modernizacji Stadionu Miejskiego w Szprotawie zmierzają ku końcowi. Nowy blask i kształty zyskały już boisko piłkarskie, bieżnia lekkoatletyczna czy budynek socjalno- sportowy. Aktualnie, demontowane są słupy elektryczne, które blokowały swobodne korzystanie z parkingu.
czytaj dalej

POSTĘP PRAC NA STADIONIE

Szybko i sprawnie postępują prace budowlane na Stadionie Miejskim w Szprotawie związane z kompleksową modernizacją tego obiektu. Przyjrzyjmy się co zostało już zrobione.
czytaj dalej

TRWAJĄ PRACE PRZY BUDOWIE SKATEPARKU

Szykuje się kolejna gratka dla miłośników ekstremalnej jazdy na rowerach. Na terenie generalnie remontowanego Stadionu Miejskiego w Szprotawie powstaje skatepark. Będzie to już drugi obiekt, obok pumptracka, na którym będzie można trenować akrobacje na rowerach czy deskorolkach.
czytaj dalej

WIEŚCI Z PLACÓW BUDOWY SZPROTAWSKICH OBIEKTÓW SPORTOWYCH

10 sierpnia br. postępy prac przy modernizacji Stadionu Miejskiego w Szprotawie oceniali przedstawiciele samorządu województwa oraz gminy, a także przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.
czytaj dalej

NA STADIONIE PRACA WRE

Ruszyły prace związane z kompleksową modernizacją Stadionu Miejskiego w Szprotawie. Inwestycja realizowana jest dzięki 4,5 milionowemu dofinansowaniu, otrzymanemu z Rządowego Funduszu Polski Ład.
czytaj dalej

UMOWA PODPISANA, RUSZA BUDOWA STADIONU!

W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace budowlane przy modernizacji Stadionu Miejskiego w Szprotawie. 20 czerwca br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowy z wykonawcami na realizację  poszczególnych etapów przedsięwzięcia. Szprotawianie już wkrótce będą mogli korzystać z nowoczesnego kompleksu sportowego na miarę XXI wieku.
czytaj dalej
1 2

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON