Aktualności

Aktualności

RUSZAMY Z WIELKĄ INWESTYCJĄ W LESZNIE GÓRNYM

Wkrótce ruszają prace związane z budową sali sportowej oraz termomodernizacją budynku szkolnego w Lesznie Górnym. 16 czerwca br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowy na wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych z wykonawcami obu zadań.
czytaj dalej

PODPISANA PROMESA NA BUDOWĘ SALI SPORTOWEJ W LESZNIE GÓRNYM!

Wkrótce ruszamy z generalnym remontem kolejnej placówki oświatowej. 2 czerwca br. Szprotawa otrzymała promesę, wystawioną przez Bank Gospodarstwa Krajowego, na kwotę 4.871.878,00 zł. Środki przyznane z Rządowego Funduszu Polski Ład przeznaczone zostaną na termomodernizację budynku, budowę sali sportowej oraz adaptację pomieszczeń na oddział przedszkolny.
czytaj dalej

5 MILIONÓW DLA LESZNA GÓRNEGO

2 sierpnia br. nasza gmina otrzymała wstępną promesę, wystawioną przez Bank Gospodarstwa Krajowego, w wysokości 4,9 mln zł na inwestycje w Lesznie Górnym, które w zdecydowany sposób poprawią warunki edukacyjnie oraz umożliwią uprawianie przez mieszkańców sportów halowych.
czytaj dalej

5 MILIONÓW ZŁOTYCH NA BUDOWĘ SALI SPORTOWEJ W LESZNIE GÓRNYM!

Wkrótce ruszamy z modernizacją kolejnej placówki oświatowej. 4,9 mln zł rządowego wsparcia trafi do Szkoły Podstawowej w Lesznie Górnym, które przeznaczone zostanie na termomodernizację budynku, budowę sali sportowej oraz adaptację pomieszczeń na oddział przedszkolny.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON