Kalendarium

19 czerwca 1672: Wielki pożar Szprotawy

Aktualności

Aktualności

Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Celowego
Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

SZPROTAWSKIE LICEUM BEZ BARIER

Zakończyły się prace modernizacyjne związane z likwidacją barier architektonicznych w Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Niepodległości. Zamontowana i uruchomiona została winda, drogi i  place zyskały gładką nawierzchnię, do użytku oddano nowe toalety.
czytaj dalej

UMOWA Z ANEKSEM

30 listopada 2023 r. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks do umowy o dofinansowanie projektu pn. „Poprawa dostępności osób niepełnosprawnych do budynku Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi z siedzibą przy ul. Niepodległości 7 w Szprotawie”. Zmiany dotyczą wydłużenia terminu zakończenia zadania.
czytaj dalej

MAMY WIĘKSZE DOFINANSOWANIE NA MODERNIZACJĘ LICEUM

6 listopada br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks do umowy o dofinansowanie robót budowlanych, w efekcie których w budynku Liceum Ogólnokształcącego zlikwidowane zostaną bariery architektoniczne. Dodatkowe wsparcie to kwota 224 tys. zł!
czytaj dalej

W SZPROTAWSKIM LICEUM WKRÓTCE RUSZY WINDA!

Trwają intensywne prace modernizacyjne związane z likwidacją barier architektonicznych w Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Niepodległości. Winda, nowa toaleta oraz wymienione nawierzchnie dróg i placów z pewnością będą sporym udogodnieniem dla osób o obniżonej sprawności ruchowej.  
czytaj dalej

SZPROTAWSKIE LICEUM PRZYJAZNE OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

Rozpoczęły się wewnętrzne prace przygotowawcze w zakresie windy oraz adaptacji istniejącego pomieszczenia na sanitariat dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Równolegle prowadzony jest remont istniejących dróg i placów, a od strony ul. Niepodległości wymieniono część nawierzchni.
czytaj dalej

SZPROTAWSKIE LICEUM PRZEJDZIE NIEZWYKŁĄ METAMORFOZĘ ZA 4,5 MILIONA ZŁ

Ruszamy z wielkimi inwestycjami w naszym liceum. 9 sierpnia br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowy na realizację projektów, dzięki którym zmodernizowany zostanie budynek LO oraz wybudowane zostanie nowe boisko wielofunkcyjne wraz z zadaszeniem.
czytaj dalej

Z OSTATNIEJ CHWILI… MAMY 370 TYS. ZŁOTYCH WSPARCIA NA MODERNIZACJĘ NASZEGO LICEUM

Burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę z Wicemarszałkiem Województwa Lubuskiego Łukaszem Poryckim na dofinansowanie robót budowlanych, w efekcie których w budynku Liceum Ogólnokształcącego zlikwidowane zostaną bariery architektoniczne.
 
 
 
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON