Wyspa skarbów

WYSPA SKARBÓW Z NIEBIAŃSKĄ PLAŻĄ

Zapraszamy w niezwykłą podróż na Szprotawską Wyspę Skarbów, pełną pirackich przygód i kojącego chiloutu. Bajkowy obiekt systematycznie wzbogacany jest o kolejne zestawy zabawowe oraz  urządzenia rekreacyjno- wypoczynkowe. Życzymy dobrej zabawy!
czytaj dalej

WYSPA SKARBÓW CZEKA NA MAŁYCH ODKRYWCÓW

Zakończyły się prace związane z budową Wyspy Skarbów na „wyspie młyńskiej” w Szprotawie. Na realizację tego zadania gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 75 tys. zł ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Programu Inwestycyjnego „Lubuska Baza Turystyczna”.
czytaj dalej

RUSZYŁA BUDOWA WYSPY SKARBÓW

Trwają prace ziemne przy budowie WYSPY SKARBÓW na „wyspie młyńskiej”. Już wkrótce przy ulicy Młynarskiej w Szprotawie powstanie nowe miejsce zabaw i rekreacji dla dzieci oraz relaksu i odpoczynku.
czytaj dalej

WYSPA SKARBÓW NA WYSPIE MŁYŃSKIEJ

Ruszamy z projektem stworzenia strefy chilloutu przy ulicy Młynarskiej. Dla najmłodszych powstanie tam WYSPA SKARBÓW, a starsi będą mogli odpoczywać na piaszczystej plaży z parasolkami lub uprawiać jogę czy tai-chi.
 
 
 
czytaj dalej

WYSPA SKARBÓW NA WYSPIE MŁYŃSKIEJ

Dzięki wsparciu z programu Lubuska Baza Turystyczna na „wyspie młyńskiej” przy ulicy Młynarskiej powstanie nowe miejsce zabaw i rekreacji dla dzieci oraz relaksu i odpoczynku. 31 maja br., w Urzędzie Miasta w Żaganiu burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę z Wicemarszałkiem Województwa Lubuskiego Stanisławem Tomczyszynem na dofinansowanie w kwocie 75 tys. zł.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON