Aktualności

Aktualności

SZKOLENIE Z CYBERBEZPIECZEŃSTWA

W styczniu br. pracownicy Urzędu Miejskiego w Szprotawie przejdą szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa. 
czytaj dalej

Nowa sieć LAN w ratuszu

2 listopada br. burmistrz Mirosłąw Gąsik podpisał umowę ze spółką Telve z Poznania na modernizację sieci LAN w budynku Urzędu Miejskiego w Szprotawie. Wykonawca, wybrany w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w pierwszej kolejności opracuje dokumentację projektową, na podstawie której następnie przeprowadzi prace modernizacyjne.
 
 
czytaj dalej

KOLEJNY SPRZĘT IT JUŻ W RATUSZU

W październiku br. do Urzędu Miejskiego w Szprotawie wykonawcy projektu „Cyfrowa Gmina” dostarczyli kolejne urządzenia związane z cyfryzacją i cyberbezpieczeństwem.
czytaj dalej

Cyfryzacja ratusza ruszyła pełną parą

Trwają intensywne prace związane z realizacją projektu pn. „Cyfrowa Gmina”, w ramach którego w Urzędzie Miejskim w Szprotawie przeprowadzone zostaną inwestycje teleinformatyczne, podnoszące poziom efektywności, jakości i bezpieczeństwa cyfrowych usług publicznych.
czytaj dalej

DLA CYBERBEZPIECZEŃSTWA SZPROTAWY

W maju br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowy na przeprowadzenie diagnozy cyberbezpieczeństwa oraz na usługi doradcze w ramach projektu pn. „Cyfrowa Gmina”, na którego realizację otrzymaliśmy 611 tys. zł unijnego wsparcia z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
czytaj dalej

Cyberbezpieczna, cyfrowa Szprotawa

Dzięki unijnemu wsparciu w wysokości 611 tys. zł w gminie zrealizowane zostaną inwestycje teleinformatyczne, bez finansowego wkładu własnego, podnoszące poziom efektywności, jakości i bezpieczeństwa cyfrowych usług publicznych. Wdrożone zostaną również rozwiązania chroniące przed cyberatakami.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON