Aktualności

Aktualności

Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Celowego
w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
 

NA BRZOZOWEJ I KLONOWEJ PRACA WRE

Prace przy budowie dróg w Wiechlicach idą pełna parą. Już niedługo mieszkańcy Wiechlic będą mogli korzystać z nowoczesnej sieci komunikacji drogowej, w postaci nowych ulic, chodników, przejść dla pieszych czy ścieżek rowerowych.
czytaj dalej

UTRUDNIENIA NA AKACJOWEJ I DK12

Trwają prace związane z rozbudową ulicy Akacjowej w Wiechlicach. To część wielkiej inwestycji, mającej na celu modernizację głównych dróg w Wiechlicach. Roboty budowlane oznaczają również  spore utrudnienia polegające na wyłączeniu drogi z użytkowania i wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu.
czytaj dalej

PRACE PRZY BUDOWIE DRÓG W WIECHLICACH IDĄ PEŁNĄ PARĄ

Trwają intensywne roboty budowlane przy kompleksowej modernizacji ulic Akacjowej, Brzozowej i Klonowej. Dzięki wyznaczonym ciągom komunikacyjnym i ułożonym krawężnikom widać już zarys nowej infrastruktury drogowej, która podniesie bezpieczeństwo i wygodę jej użytkowników.
czytaj dalej

ROZPĘDU NABIERAJĄ ROBOTY DROGOWE W WIECHLICACH

Trwają prace związane z rozbudową ulic Brzozowej, Akacjowej i Klonowej w Wiechlicach. To część wielkiej, historycznej inwestycji mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego oraz poprawę atrakcyjności gospodarczej gminnych terenów inwestycyjnych.
czytaj dalej

ROZPOCZĘCIE REMONTU DRÓG W WIECHLICACH

W lipcu i sierpniu br. Wykonawcy dwóch etapów rozbudowy dróg gminnych Nr 005947F, Nr 005943F i Nr 005935F w Wiechlicach złożyli zatwierdzoną dokumentację projektową. Oznacza to, że prace budowlane przy ulicach Brzozowej, Akacjowej i Klonowej ruszają pełną parą!
czytaj dalej

Przesunięty termin zakończenia robót budowlanych dla Klonowej i Brzozowej

30 maja br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał z firmą Exalo Drilling z Zielonej Góry aneks nr 3 do Umowy ZP.272.16.2021 z dnia 20.04.2021 r. w zakresie zmiany terminu wykonania dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla inwestycji przebudowy ulic Klonowej i Brzozowej w Wiechlicach.
czytaj dalej

Aneks dla Akacjowej został podpisany

Zmiana terminu wykonania dokumentacji projektowej ujęta została w podpisanym 30 maja br. aneksie nr 3 do Umowy IŚ.272.1.2020 z dnia 28 maja 2020 r. zawartej pomiędzy Burmistrzem Szprotawy a Sudeckim Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Sp. z o.o. z Jeleniej Góry.
czytaj dalej

Już wkrótce ruszamy z robotami drogowymi w Wiechlicach

Dobiegają końca prace projektowe rozbudowy dróg w Wiechlicach. Jeszcze w tym miesiącu złożone zostaną do Starostwa Powiatowego wnioski o wydanie zezwolenia na realizację inwestycji, dzięki któremu wykonawca przystąpi robót ziemnych.
czytaj dalej

UMOWA O DOFINANSOWANIE ZE ZMIANAMI

Gmina Szprotawa podpisała aneks nr 3 do umowy o dofinansowanie inwestycji pn. „Rozbudowy dróg gminnych Nr 005947F, Nr 005943F i Nr 005935F w Wiechlicach”.
czytaj dalej
1 2 3

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON