Aktualności

Aktualności

NOWOCZESNE DROGI NA „ZABOBRZU”

Pod koniec maja br. do użytku oddane zostały nowo wybudowane ulice Robotnicza, Witosa, Porzeczkowa i Jasna. To prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana inwestycja drogowa na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie, o którą mieszkańcy apelowali od lat.
czytaj dalej

RUSZAJĄ PRACE DROGOWE NA „ZABOBRZU”

Od czwartku, 11 maja br., ruszają roboty związane z prawdopodobnie najbardziej wyczekiwaną budową szprotawskich ulic, tj. Robotniczej, Witosa, Porzeczkowej i Jasnej na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie.
czytaj dalej

RUSZAMY Z BUDOWĄ DRÓG NA OSIEDLU PIASTOWSKIM

15 grudnia br. to wyjątkowo szczęśliwa data dla mieszkańców ulic Robotniczej, Witosa, Porzeczkowej oraz Jasnej w Szprotawie. W tym dniu nasza gmina otrzymała promesę inwestycyjną na kwotę 7,6 mln zł, dzięki której burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym Chod - Dróg Przemysław Andrzejewski z Krobi na budowę nowych dróg na Zabobrzu. 
czytaj dalej

Będą nowe drogi na Osiedlu Piastowskim

Dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład już wkrótce, od lat zaniedbane ulice na Osiedlu Piastowskim w Szprotawie zostaną gruntownie przebudowane. 15 czerwca 2022 r. Szprotawa na realizację tego zadania otrzymała promesę wystawioną przez  Bank Gospodarstwa Krajowego w wysokości 7,6 mln zł.
czytaj dalej

12 MILIONÓW Z POLSKIEGO ŁADU NA BUDOWĘ NOWYCH DRÓG!

Inwestycje drogowe, o które mieszkańcy zabiegają od wielu lat w końcu doczekają się realizacji.  Dzięki ponad 12 mln zł z Polskiego Ładu już wkrótce gruntownie zmodernizowane zostaną ulice Witosa, Robotnicza, Jasna, Porzeczkowa oraz Żagańska, Sobieskiego i Niepodległości.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON