Kalendarium

19 czerwca 1672: Wielki pożar Szprotawy

Aktualności

ZAPRASZAMY DO KONSULTACJI ZMIANY PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z TRZECIM SEKTOREM

Burmistrz Szprotawy ogłasza adresowaną do organizacji pozarządowych konsultację projektu uchwały zmieniającego Programu współpracy Gminy Szprotawa z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2024 r.
czytaj dalej

SZKOLENIE DLA NGO-SÓW

Stowarzyszenie Wzgórza Dalkowskie zaprasza lokalnych liderów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych z obszaru objętego LSR na bezpłatny cykl szkoleń.
czytaj dalej

WYNIKI NABORU DO SzRDPP

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy o wynikach II naboru do Szprotawskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
czytaj dalej

Sprawy lokalne w rękach mieszkańców – ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

Od 2 do 16 lutego 2024 trwają zapisy do ogólnopolskiej akcji Masz Głos Fundacji Batorego. Do akcji mogą zgłaszać się organizacje społeczne i nieformalne grupy mieszkańców, zwłaszcza pochodzące z małych miejscowości i na początku swojej działalności, które w ciągu tego roku chcą zrobić coś dobrego dla swojej społeczności lokalnej.
czytaj dalej

MIESIĄC NA ZGŁASZANIE KANDYDATÓW - II NABÓR NA CZŁONKÓW RDPP

Burmistrz Szprotawy ogłasza nabór kandydatów na 4 członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Gminy Szprotawa IV kadencji, na lata 2024-2026. Propozycje mogą składać organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. 
czytaj dalej

OGŁOSZENIE O WYNIKACH KONSULTACJI Z NGO

Burmistrz Szprotawy informuje o wynikach konsultacji społecznych z organizacjami pozarządowymi lub innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie projektu uchwały Rady Miejskiej w Szprotawie w sprawie Programu współpracy Gminy Szprotawa z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2024 roku oraz w zakresie projektu uchwały Rady Miejskiej w Szprotawie w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
czytaj dalej

KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NGO

Burmistrz Szprotawy ogłasza konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi lub innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektu uchwały Rady Miejskiej w Szprotawie w sprawie Programu współpracy Gminy Szprotawa z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2024 rok.
czytaj dalej

KONSULTACJE UCHWAŁY Z SEKTOREM NGO

Burmistrz szprotawy ogłasza konsultacje  społecznych z organizacjami pozarządowymi lub innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektu uchwały Rady Miejskiej w Szprotawie w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
czytaj dalej

KOMUNIKAT DLA NGO

Burmistrz Szprotawyna na podstawie Uchwały Nr L/404/2022 Rady Miejskiej w Szprotawie z dnia 4 listopada 2022 r. w sprawie Programu współpracy Gminy Szprotawa z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami wymienionymi w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2023 r. ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej, opiniującej oferty w ramach otwartego konkursu ofert, o których mowa w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania.
czytaj dalej

KOMUNIKAT DLA NGO

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Powiatu Żagańskiego na VI kadencję.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 13

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON