Kalendarium

9 czerwca 1440: Książę Henryk reformuje zasady funkcjonowania klasztoru w Szprotawie

Aktualności

SPOTKANIE DLA ORGANIZACJI

Fundacja Spełnienie zaprasza organizacje pozarządowe oraz KGW z terenu Gminy Szprotawa, na spotkanie dotyczące współpracy, działań i partnerstwa organizacji pozarządowych oraz działań Rady Pożytku Publicznego.
czytaj dalej

WYNIKI KONKURSU

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej powołanej do rozpatrzenia ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym (zarządzenie nr 0050/21/2023 Burmistrza Szprotawy z dnia 10 lutego 2023 r. ). 
czytaj dalej

OGŁOSZENIE BURMISTRZA SZPROTAWY- wyniki trybu pozakonkursowego

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące przyznania dotacji na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, w trybie pozakonkursowym.
Treść ogłoszenia do pobrania.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE O OFERCIE W TRYBIE POZAKONKURSOWYM

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące oferty realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, złożonej przez Szprotawski Klub JU-JITSU „AKAYAMA” w Szprotawie, w trybie pozakonkursowym. Treść ogłoszenia do pobrania.
czytaj dalej

OTWARTE SPOTKANIE DLA ORGANIZACJI

Burmistrz Szprotawy zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i inne osoby zainteresowane, do wzięcia udziału w otwartym spotkaniu, które odbędzie się 2 marca br., o godz. 16.00, w sali konferencyjnej Centrum Aktywności Społecznej, III piętro (Magdalenki).
 
czytaj dalej

OTWARTY KONKURS OFERT

10 lutego 2023 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na powierzenie lub wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2023 r. przez organizacje pozarządowe lub inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego, w zakresie, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
Ogłoszenie do pobrania na BIP
czytaj dalej

NABÓR PRZEDSTAWICIELI DO KOMISJI KONKURSOWEJ

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Termin zgłaszania kandydatów upływa 6 lutego 2023 r.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE o przyjęciu oferty

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące przyznania dotacji na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, w trybie pozakonkursowym. 
czytaj dalej

OGŁOSZENIE o ofercie w trybie pozakonkursowym

Ogłoszenie Burmistrza Szprotawy dotyczące oferty realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, złożonej przez Stowarzyszenie „Dziura Squad” w Szprotawie, w trybie pozakonkursowym. 
czytaj dalej

OTWARTY KONKURS OFERT

11 stycznia 2023 r.  Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 12

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON