Logo: Szprotawa

Kalendarium

28 października 1426: Wzmiankowanie szprotawskiego cechu szewskiego

CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEMAT KORONAWIRUSA! WEJDŹ TUTAJ: https://www...

Spis rolny

Trwa powszechny spis rolny

Najbliższy Powszechny Spis Rolny będzie prowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r. Jego wyniki są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo. Służą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych, opartych na analizie danych.
czytaj dalej

Komunikat Dyrektora CBS

Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w sprawie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 r.
czytaj dalej

Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego!

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań, spowodowanych pandemią COVID–19, Dyrektor Centralnego Biura Spisowego  podjął decyzję o prowadzeniu spisu rolnego tylko przez telefon! Decyzja obowiązuje na terenie całego kraju od 1 października 2020 r. do odwołania.
czytaj dalej

Rachmistrzowie telefoniczni

Gminne Biuro Spisowe informuje, że uruchomiona została kolejna metoda Spisu Rolnego 2020. Do akcji dołączyli rachmistrzowie telefoniczni.
czytaj dalej

Stanowisko komputerowe Powszechnego Spisu Rolnego

Gminne Biuro Spisowe (GBS) informuję, że od 1 września do 30 listopada w Urzędzie Miejskim w Szprotawie bezpłatnie udostępnione jest stanowisko komputerowe do dokonania samospisu internetowego. Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy chcą skorzystać z tej formy spisu, proszeni są o wcześniejszy kontakt z GBS pod numerem telefonu 795-557-071. Jednocześnie informujemy, że obowiązuje reżim sanitarny (maseczka i rękawiczki jednorazowe). Zapewniony będzie płyn do dezynfekcji.
czytaj dalej

Drogi Rolniku, droga Rolniczko!

W ostatnich dniach przed rozpoczęciem Powszechnego Spisu Rolnego do Waszych skrzynek pocztowych dostarczany jest list od Prezesa GUS. Dowiecie się z niego m.in. o obowiązku spisowym i różnych metodach spisania się.
czytaj dalej

Powszechny spis rolny 2020

Urząd Statystyczny w Zielonej Górze zachęca do skorzystania z aplikacji umożliwiającej dokonanie SAMOSPISU internetowego. Aplikacja dostępna będzie na stronie Urzędu Statystycznego od 1 września.
 
Więcej informacji na stronie.

Powszechny Spis Rolny 2020

Powszechny Spis Rolny odbędzie się w dniach od 1 września do 30 listopada 2020.
czytaj dalej

Powszechny Spis Rolny

49 dni pozostało do rozpoczęcia Powszechnego Spisu Rolnego 2020 badania realizowanego raz na 10 lat i obejmującego swoim zasięgiem gospodarstwa prowadzące działalność rolniczą w Polsce.
czytaj dalej

Zostań rachmistrzem w Powszechnym Spisie Rolnym

Od 15 czerwca do 8 lipca br. potrwa nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych w Powszechnym Spisie Rolnym, który rozpocznie sie już we wrześniu. Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz zaprasza wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swoich kandydatur.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Fundusz Dróg Samorządowych
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL