Aktualności

Aktualności

Projekt dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Celowego
w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
 

NA CHODKIEWICZA PRACA WRE

Trwają prace związane z rozbudową ulicy Chodkiewicza w Szprotawie. Utrudnienia polegające na wyłączeniu tej drogi zarówno z ruchu pieszego, jak i kołowego oraz wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu potrwają jeszcze do połowy września br.
czytaj dalej

Podpisany aneks z Wykonawcą projektu

25 kwietnia br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks nr 2 do umowy z wykonawcą zadania pn. „Rozbudowa drogi gminnej Nr 103569F – ul. Chodkiewicza w Szprotawie” – Przedsiębiorstwem Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa. Zmiany zawarte w dokumencie dotyczą rozszerzenia zakresu prac oraz wydłużenia terminu wykonania robót budowlanych.
czytaj dalej

Na Chodkiewicza roboty idą pełna parą

Trwają prace związane z rozbudową ulicy Chodkiewicza w Szprotawie. Już wkrótce w miejscu zaniedbanej jezdni powstanie nowoczesna infrastruktura drogowa z dwukierunkową ulicą, chodnikiem, ścieżką rowerową, miejscami postojowymi, zatoką autobusową z peronem, przejściem dla pieszych oraz oświetleniem.
czytaj dalej

Postęp prac na Chodkiewicza

Trwają prace związane z rozbudową ulicy Chodkiewicza. Przedsięwzięcie zakłada powstanie dwukierunkowej drogi z chodnikiem, ścieżką rowerową oraz 18 miejscami postojowymi. Wybudowana zostanie nowa zatoka autobusowa z peronem, przejście dla pieszych, oświetlenie oraz przyłącza infrastruktury technicznej. 
czytaj dalej

Od najbliższej środy nieczynna Chodkiewicza!

15 grudnia br. ruszają prace związane z rozbudową ulicy Chodkiewicza. Oznacza to, że czekają nas utrudnienia polegające na wyłączeniu tej drogi zarówno z ruchu pieszego, jak i kołowego oraz wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu.
czytaj dalej

Umowa na Chodkiewicza aneksowana

30 września br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks nr 2 do umowy o dofinansowanie zadania pn. „Rozbudowa drogi gminnej Nr 103569F – ul. Chodkiewicza w Szprotawie”.
czytaj dalej

Zmiana terminu wykonania dokumentacji projektowej

31 sierpnia br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał aneks do umowy z wykonawcą zadania pn. „Rozbudowa drogi gminnej Nr 103569F – ul. Chodkiewicza w Szprotawie” – Przedsiębiorstwem Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. z Głogowa. Zmiany zawarte w dokumencie dotyczą wydłużenia terminu wykonania dokumentacji projektowej.
czytaj dalej

Modernizacja Chodkiewicza zgodnie z planem

Już wkrótce w miejscu zaniedbanej ulicy Chodkiewicza powstanie dwukierunkowa droga z chodnikiem, ścieżką rowerową oraz miejscami postojowymi. Z dawnego krajobrazu zachowane zostaną, rosnące tam od lat, przepiękne kasztany i lipy.
czytaj dalej

Podpisany aneks na rozbudowę Chodkiewicza

31 marca 2021 r. pomiędzy Gminą Szprotawa a Wojewodą Lubuskim podpisany został aneks do umowy o dofinansowanie rozbudowy drogi gminnej Nr 103569F – ul. Chodkiewicza w Szprotawie. Zmiany dotyczą dostosowania całkowitej wartości zadania do kosztów poprzetargowych uzyskanych w wyniku wyłonienia wykonawcy robót.
czytaj dalej
1 2

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON