Kalendarium

29 września 1594: Joachim vom Berge funduje stypendium dla studiujących szprotawian

Aktualności

Aktualności

 

WIEŚCI Z PLACÓW BUDOWY SZPROTAWSKICH OBIEKTÓW SPORTOWYCH

10 sierpnia br. postępy prac przy modernizacji Stadionu Miejskiego w Szprotawie oceniali przedstawiciele samorządu województwa oraz gminy, a także przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.
czytaj dalej

NA STADIONIE PRACA WRE

Ruszyły prace związane z kompleksową modernizacją Stadionu Miejskiego w Szprotawie. Inwestycja realizowana jest dzięki 4,5 milionowemu dofinansowaniu, otrzymanemu z Rządowego Funduszu Polski Ład.
czytaj dalej

UMOWA PODPISANA, RUSZA BUDOWA STADIONU!

W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace budowlane przy modernizacji Stadionu Miejskiego w Szprotawie. 20 czerwca br. burmistrz Mirosław Gąsik podpisał umowy z wykonawcami na realizację  poszczególnych etapów przedsięwzięcia. Szprotawianie już wkrótce będą mogli korzystać z nowoczesnego kompleksu sportowego na miarę XXI wieku.
czytaj dalej

Ogłoszony przetarg na modernizację stadionu

Już wkrótce ruszy budowa pełnowymiarowego stadionu sportowego w Szprotawie. Na realizację marzeń Szprotawa otrzymała 4,5 miliona zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład. Dzięki tym środkom, przy ulicy Sobieskiego powstanie nowoczesna przestrzeń do sportu i rekreacji na miarę XXI wieku.
czytaj dalej

Będzie nowoczesny stadion w Szprotawie

Dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład już w przyszłym roku zaczniemy zmieniać oblicze szprotawskiego stadionu. 17 listopada br. Szprotawa otrzymała promesę wystawioną przez  Bank Gospodarstwa Krajowego w wysokości 4,5 mln zł na budowę stadionu marzeń.
czytaj dalej

Rozwijamy sportowe skrzydła! 4,5 MILIONOWE DOFINANSOWANIE NA NOWOCZESNY STADION

Marzenia o pełnowymiarowym obiekcie spełniającym wymogi do rozgrywania na nim imprez o randze krajowej i międzynarodowej już wkrótce staną się rzeczywistością. Szprotawa otrzymała aż 4,5 miliona złotych dofinansowania z „Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON