Aktualności

Promujemy profilaktykę antynowotworową ponad granicami

2 października br., w Szprotawskim Domu Kultury gościli uczestnicy projektu „Socjalno-kulturalne spotkanie polskich i niemieckich grup samopomocy z zakresu opieki zdrowotnej“. Wydarzenie, będące punktem kulminacyjnym wielomiesięcznych przygotowań, miało na celu wymianę doświadczeń w zakresie profilaktyki antynowotworowej.
czytaj dalej

Ważne rozmowy o profilaktyce antynowotworowej

Rośnie zainteresowanie polsko-niemieckim projektem pn. „Socjalno-kulturalne spotkanie polskich i niemieckich grup samopomocy z zakresu opieki zdrowotnej“, na który ratusz pozyskał dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Interreg Va 2014-2020.
czytaj dalej

Profilaktyka antynowotworowa po obu stronach granicy

19 lipca br., w szprotawskim ratuszu odbyło się spotkanie dotyczące polsko-niemieckiego projektu z zakresu opieki zdrowotnej. Koordynator projektu – zastępca skarbnika Katarzyna Dziedzic omówiła warunki uczestnictwa w przedsięwzięciu zespołu „Dojrzałe Kłosy”.
czytaj dalej

Rozmowy o projekcie

14 czerwca br.,  w Urzędzie Miejskim w Szprotawie odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie projektu „Socjalno-kulturalne spotkanie polskich i niemieckich grup samopomocy z zakresu opieki zdrowotnej“, na który gmina pozyskała 5.482,50 EUR dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON