Aktualności

Jak pozyskać fundusze na działalność NGO

Od 8 września br. działa bezpłatny punkt konsultacyjny dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność na terenie gminy Szprotawa lub zamierzających podjąć taką działalność.
W punkcie można zdobyć informacje o możliwościach pozyskiwania środków finansowych na działalność przez różne stowarzyszenia, kluby, koła, czy grupy nieformalne. Zainteresowani mogą dowiedzieć się m.in. jak pozyskiwać środki i obsługiwać generatory wniosków. Prowadząca punkt Pani Urszula Stochel-Matuszak pomoże także w sprawach założycielskich i organizacyjnych.
 
- Umiejętność szukania i pozyskiwania funduszy na działalność NGO to kluczowa kwestia sprawnego ich funkcjonowania. Stąd nasza inicjatywa wsparcia  poprzez otwarcie punktu i udzielanie porad – mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – Zapraszam zatem przedstawicieli organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, czy klubów do skorzystania z pomocy fachowca.
 

Punkt czynny jest w każdą środę, od godz. 15.00, w Centrum Aktywności Społecznej przy Pl. Kościelnym 2 w Szprotawie, pok. nr 9 (parter).
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON