Logo: Szprotawa

Materiały promocyjne

Materiały promocyjne

Z dniem 2 grudnia 2013 weszło w życie Zarządzenie Burmistrza Szprotawy nr 81/2013 w sprawie nieodpłatnego rozpowszechniania oraz sprzedaży gminnych materiałów promocyjnych.
 
Gminne materiały promocyjne to wszelkiego rodzaju: foldery, broszury, prospekty, wydawnictwa książkowe, albumy, kartki pocztowe, jak również gadżety reklamowe typu kubki, breloki, długopisy, itp., wykonywane po to, by wspomóc realizację jednego z zadań własnych gminy, jakim jest szeroko rozumiana promocja.
W większości materiały te wykorzystywane są przez Urząd Miejski w Szprotawie, podczas realizacji bieżących zadań, np. imprez gminnych, konferencji, czy wyjazdów służbowych, podczas których promowana jest Szprotawa.
 
Coraz częściej z prośbą o udostępnienie gadżetów promocyjnych zwracają się podmioty zewnętrzne np. jednostki podległe, szkoły, organizacje pozarządowe, czy nawet osoby prywatne. W oparciu o nowe zarządzenie, jeśli przy okazji przedsięwzięć organizowanych przez inne podmioty zostanie osiągnięty cel promująco-informacyjny, wtedy istnieje możliwość otrzymania bezpłatnie gminnych materiałów promocyjnych. Podmiot zainteresowany składa wniosek, w którym opisuje sposób ich wykorzystania i jeśli zostanie on uznany za celowy, wówczas materiały zostają udostępnione nieodpłatnie.
 
W siedzibie Urzędu Miejskiego w Szprotawie (Biuro Obsługi Klienta - parter) i w niektórych lokalnych placówkach handlowych można też zakupić część z materiałów gminnych, przeznaczonych do sprzedaży. Cennik na bieżąco będzie aktualizowany przez Wydział Rozwoju Gminy.
 
Zapraszamy zainteresowane podmioty gospodarcze do nawiązania współpracy w zakresie sprzedaży materiałów gminnych. Informacji udziela Wydział Rozwoju Gminy, tel. 68 376 05 83, e-mail
 

Załączniki

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner jakość powietrza
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa