Aktualności

Przedszkole na Rolnej coraz piękniejsze

Trwa termomodernizacja Przedszkola na ulicy Rolnej. Najmłodsi mieszkańcy gminy z niecierpliwością czekają na zakończenie remontu budynku, który planowany jest na koniec października br.
 
Od połowy lipca trwają roboty budowlano-montażowe związane z poprawą efektywności energetycznej Przedszkola Komunalnego Nr 1 przy ul. Rolnej w Szprotawie, które wykonuje firma ZISICO Sp. z o.o. ze Szprotawy. Prace przebiegają sprawnie i bez opóźnień. Do chwili obecnej ocieplono ściany zewnętrzne budynku, zamontowana została klimatyzacja oraz nowa instalacja c.o., a także odnowiono kotłownię. Obecnie trwa montaż urządzeń kotłowni, wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz wymieniana jest instalacja ciepłej wody użytkowej.
 
Burmistrz Mirosław Gąsik informuje, że prace, przebiegają zgodnie z umową i harmonogramem, stan zaangażowania robót wynosi 80%. Do końca października przedszkole zostanie oddane do użytku. Spodziewanym efektem remontu będzie oszczędność energii wykorzystywanej do ogrzewania budynku, prowadząca do zmniejszenia szkodliwego oddziaływania zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery.
 
Inwestycja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego -  Lubuskie 2020 oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

6Galeria zdjęć: Przedszkole na Rolnej coraz piękniejsze

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON