Kalendarium

1 października 1846: Otwarcie linii kolejowej wiodącej przez Szprotawę

Aktualności

Aktualności

II TURA ROZDANIA LAPTOPÓW ROZDANA

Pod koniec sierpnia br. zakończyła się II tura rozdania laptopów, podczas której przekazano 130 sztuk sprzętu IT. Ostatnia, III tura rusza w drugiej połowie września br.  Laptopami zostanie obdarowanych 124 dzieci z rodzin pegeerowskich. O indywidualnym terminie odbioru beneficjenci będą sukcesywnie telefonicznie informowani przez pracowników Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
czytaj dalej

ROZPOCZĘLIŚMY WYDAWANIE LAPTOPÓW!

W szprotawskim ratuszu ruszyło wydawanie pierwszych laptopów dla potomków byłych pracowników PGR, na które gmina pozyskała ponad milion złotych dofinansowania.
czytaj dalej

PRZETARG NA DOSTAWĘ LAPTOPÓW ROZTRZYGNIĘTY!

W wyniku rozstrzygnięcia procedury przetargowej i wyłonienia wykonawcy, 15.06.2022 r. podpisana została umowa z firmą F.H.U. Horyzont Krzysztof Lech, ul. 11 listopada 21, 38-300 Gorlice na dostawę 384 sztuk przenośnych komputerów (laptopów) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz akcesoriami dla osób niepełnosprawnych.
czytaj dalej

Przetarg na zakup komputerów ogłoszony!

Ponad 1,1 mln zł przeznaczonych zostanie na zakup laptopów do nauki zdalnej dla dzieci, wnuków i prawnuków byłych pracowników PPGR w ramach projektu pn. „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym”. Gmina ogłosiła już postępowanie przetargowe na wyłonienie dostawcy sprzętu.
czytaj dalej

Grant PPGR na komputery przyznany!

Nasza gmina otrzymała 1.134.300 zł dofinansowania na realizację projektu pn. „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym”. Środki finansowe przeznaczone zostaną na zakup laptopów do nauki zdalnej dla dzieci, wnuków i prawnuków byłych pracowników PPGR.
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON