Aktualności

W LESZNIE GÓRNYM PRACA WRE

Trwają prace związane z budową sali sportowej oraz termomodernizacją budynku szkolnego w Lesznie Górnym. Inwestycja opiewająca na kwotę 5 mln zł, współfinansowana jest z Programu Inwestycji Strategicznych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład w kwocie 4,9 mln zł!
 
Budową sali sportowej oraz adaptacją pomieszczeń na szatnię zajmuje się Firma Wielobranżowa „RADOCEH” R. Chudziak ze Śliwnika. W tej części przedsięwzięcia wykonano już prace projektowe, roboty przygotowawcze oraz częściowo położono instalację i zaadaptowano pomieszczenia na szatnię.
 
Z kolei prace termomodernizacyjne w budynku szkolnym oraz adaptację pomieszczenia na oddział przedszkolny prowadzi firma Usługi Remontowo-budowlane Paweł Ostaszewski ze Szprotawy. W zakresie termomodernizacji budynku szkoły wykonano już częściowo roboty rozbiórkowe, zamontowano stolarkę okienną i drzwiową oraz docieplono ściany przyziemia. Wykonane zostały także roboty elewacyjne, położono dach płaski, ocieplono stropodach. Położone zostały: instalacja C.O.  wraz z systemem sterowania radiowego oraz instalacja wody zimnej i ciepłej. Zamontowane zostały: pompy ciepła C.O. i C.W.U., wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i klimatyzacją, rozdzielnica kotłowni, przewody i osprzęt. Zamontowano instalację oświetleniową, uziemiającą oraz fotowoltaiczną, a także system zarządzania energią.
 
W zakresie adaptacji pomieszczeń na oddział przedszkolny częściowo wykonano roboty murowe, położono tynki wewnętrzne oraz posadzki, zamontowano sufity podwieszane i ścianki giszetowe, położono instalację, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, całość pomalowano. Wymieniony został dach.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

4Galeria zdjęć: W LESZNIE GÓRNYM PRACA WRE

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON