Czyste Powietrze

Spotkanie informacyjne Czyste Powietrze

Urząd Miejski w Szprotawie zaprasza zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze, które odbędzie się 23 września br. o godz. 15.00, w Centrum Aktywności Społecznej (dawny klasztor) przy Pl. Kościelnym 2, w sali konferencyjnej - II piętro (sala nr 201). Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym, prosimy o stosowanie maseczki ochronnej.
czytaj dalej

Program Czyste Powietrze - spotkanie

W czwartek, 4 października 2018 r., o godz. 18.00, w sali widowiskowej Szprotawskiego Domu Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie Rządowego Programu Czyste Powietrze, podczas którego mieszkańcy dowiedzą się jak prawidłowo ubiegać się o środki na wymianę pieca czy termomodernizację domów.
czytaj dalej

"Czyste Powietrze" już wkrótce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze informuje, że wkrótce zostanie ogłoszony nowy Program Priorytetowy NFOŚiGW w Warszawie pn. „Czyste Powietrze”, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie (lub iniknięcie) emisji zanieczyszczeń do powietrza z istniejących lub nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.
czytaj dalej
1 2

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON