Wyspa skarbów

WYSPA SKARBÓW Z NIEBIAŃSKĄ PLAŻĄ

Zapraszamy w niezwykłą podróż na Szprotawską Wyspę Skarbów, pełną pirackich przygód i kojącego chiloutu. Bajkowy obiekt systematycznie wzbogacany jest o kolejne zestawy zabawowe oraz  urządzenia rekreacyjno- wypoczynkowe. Życzymy dobrej zabawy!
 
Takiej atrakcji w Szprotawie jeszcze nie było! Na terenie, potocznie nazywanym wyspą młyńską, w widłach rzeki Bóbr i Kanału Młynówka, powstała strefa zabaw i relaksu - WYSPA SKARBÓW, na której idealne dla siebie miejsce znajdą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.
 
Główną frajdą na wyspie jest statek piracki z armatami, na którym najmłodsi mogą odkrywać tajniki morskiego życia, eksplorując zakamarki okrętu i przeszukując skrzynię ze skarbami. Dodatkowo, dzieci swoje pasje poszukiwawcze, badawcze i kolekcjonerskie mogą rozwijać poprzez odnajdywanie drobnych monet z różnych stron świata, które na bieżąco ukrywane są przez piratów w tajemnych skrytkach. Na wyspie jest również bocianie gniazdo, piramida linowa i inne marynarskie gadżety.
 
Przy statku ustawione zostały mniejsze łajby z zestawami wypoczynkowymi, idealne na zorganizowanie rodzinnego pikniku.
 
Wyspa Skarbów to również piaszczysta plaża z palmami i śródziemnomorską roślinnością, hawajskimi parasolkami, drewnianymi leżakami i kurtyną wodną z orzeźwiającą mgiełką. Całość dopełniają oświetlone, malownicze alejki spacerowe, obsadzone ozdobnymi trawami oraz strefa fitness. Do dyspozycji jest również nowoczesna, stylowa toaleta oraz parking dla zmotoryzowanych. 
 
Wyspa Skarbów stworzona została z myślą o naszych mieszkańcach w każdej grupie wiekowej – podkreśla burmistrz Mirosław Gasik. - Nasłoneczniona przestrzeń ze specyficznym mikroklimatem nadbobrzańskiej bryzy jest idealnym miejscem, gdzie można miło i bezpiecznie spędzić wolny czas.
W niedalekiej przyszłości teren wzbogacony zostanie jeszcze o huśtawki i inne urządzenia zabawowe dla dzieci. Ustawionych zostanie również więcej zestawów wypoczynkowych. Jestem pewien, że miejsce to pokochają wszyscy Szprotawianie spragnieni relaksu i wypoczynku w przestrzeni imitującej rajską plażę z piracką armadą. Gwarantuję dobrą zabawę i udany relaks. Zapraszam!
 
 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU PROMOCYJNEGO - do pobrania.
 
Lokalizacja Wyspy Skarbów w Szprotawie: 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON