Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

News box

Złoty Oskar Stachnik

W niedzielę, 23 lipca br., podczas 24. Mistrzostw Europy U20 w Grosseto we Włoszech, szprotawianin Oskar Stachnik zdobył złoty medal w rzucie dyskiem.
czytaj dalej

Święto Policji

Życzenia z okazji Święta Policji
czytaj dalej

Konkurs z dotacjami

Burmistrz Szprotawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Szprotawa przez organizacje pozarządowe i inne podmioty w zakresie:  działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym pn. „Organizacja obchodów Gminnego Tygodnia Seniorów”.
czytaj dalej

Przeżyjmy to jeszcze raz

Zapraszamy do obejrzenia siódmego odcinka „Informatora Szprotawskiego”. Przygotowaliśmy dla Państwa ponad półtoragodzinną relację z tegorocznego Święta Gminy, połączonego z jubileuszowym Festiwalem „Ziemia i Pieśń”.
czytaj dalej

Zmiana ulic - konsultacje społeczne

Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha zaprasza do aktywnego uczestnictwa w konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Szprotawie w sprawie zmiany nazw ulic. Konsultacje odbędą się od 10 do 31 lipca br.
czytaj dalej

Dożynki Gminne – 26 sierpnia

W sobotę, 26 sierpnia br., na Błoniach Szprotawskich, przy ulicy 3-go Maja, odbędą się Dożynki Gminne 2017. Zapraszamy lokalnych rzemieślników, rękodzielników i twórców ludowych do zaprezentowania swojej twórczości.
czytaj dalej

VII Rodzinny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Szprotawy

13 sierpnia br., o godz. 10.00 na Basenie Miejskim w Szprotawie odbędzie się VII Rodzinny Turniej Siatkowej Piłki Plażowej o puchar Burmistrza Szprotawy.
czytaj dalej

Zgłoś zadanie do Budżetu Obywatelskiego

Trwa czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego. Do końca lipca mieszkańcy mają czas na składanie propozycji zadań do realizacji. We wrześniu odbędzie się głosowanie. Bieżący stan realizacji można monitorować w zakładce "DLA MIESZKAŃCÓW".
czytaj dalej

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa