Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

V Szprotawskie Divertimenti

15 sierpnia br., ruszają V Warsztaty Wokalne „Szprotawskie Divertimenti”. Dwudziestu uczestników warsztatów, podczas zajęć odbywających się w Szprotawskim Domu Kultury, będzie szlifować swoje umiejętności wokalne, poznawać zasady śpiewu i higieny głosu, a także uczestniczyć w koncertach.
Wyniki ich pracy będzie można posłuchać podczas Koncertu Finałowego, który odbędzie się na szprotawskim rynku, 20 sierpnia, o godz. 20.15. Wystąpią w nim wspólnie uczestnicy i prowadzący warsztaty. 
 
 
Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha oraz Dyrektor SzDK Teresa Zima zapraszają równie serdecznie na koncert inaugurujący, który odbędzie się 15 sierpnia, o godz. 17.30, w Kościele pw. WNMP w Szprotawie. Podczas koncertu zatytułowanego "Muzyka Sakralna- wirtuozi i ich dzieła" wystąpią Robert Grudzień, Krzysztof Marciniak, Ida Tamara Zagórska, Agnieszka Makówka, Rafał Pikała. 
 
 
 
 
18 sierpnia, pod wiatą piknikową w OSiW OHP w Wiechlicach, o godz. 19.00 odbędzie się koncert "Operetka, musical, muzyka filmowa", w którym wystąpią Krzysztof Marciniak, Agnieszka Makówka, Ida Tamara Zagórska Rafał Pikała, Elżbieta Małgorzata Mach (gościnnie) przy akompaniamencie Wiktora Szymajdy. 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie na wszystkie koncerty, wstęp bezpłatny.
 
V Szprotawskie Divertimenti i koncert finałowy finansowo wsparła FUNDACJA  PKO. Partnerem przy realizacji warsztatów jest Restauracja "Na Szlaku Smaku",

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa