Aktualności

Grant PPGR na komputery przyznany!

Nasza gmina otrzymała 1.134.300 zł dofinansowania na realizację projektu pn. „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym”. Środki finansowe przeznaczone zostaną na zakup laptopów do nauki zdalnej dla dzieci, wnuków i prawnuków byłych pracowników PPGR.
 
Sprzęt zakupiony i przekazany zostanie umieszczonym na liście osobom, spełniającym kryteria regulaminu konkursowego, w terminie realizacji projektu, tj. do listopada 2022 r.
 
Z uwagi na duży zakres przedsięwzięcia, skierowanego do 384 mieszkańców gminy, wdrożone zostaną działania logistyczno-organizacyjne, obejmujące dokonanie zakupów zgodnie z wymaganiami wynikającymi z umowy o dofinansowanie oraz przekazanie sprzętu na własność wszystkim uprawnionym osobom. Aktualnie, opracowywana jest dokumentacja niezbędna do przeprowadzenia postępowania przetargowego na wyłonienie dostawcy sprzętu.
 
Wszystkie zakwalifikowane do projektu osoby prosimy o cierpliwość oraz śledzenie oficjalnego profilu fb oraz strony internetowej Urzędu Miejskiego w Szprotawie, na których przekazywane będą dalsze informacje odnośnie realizacji projektu. W razie potrzeby pracownicy ratusza będą się z Państwem kontaktować telefonicznie lub sms-owo.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON