Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

Świętowaliśmy Dzień Kobiet

W czwartek, 8 marca br., burmistrz Józef Rubacha oraz Szprotawski Dom Kultury przygotowali dla Mieszkanek gminy Szprotawa monodram  „Mój Boski Rozwód” wyreżyserowany przez Jerzego Gruzę. Po spektaklu odbył się koncert zespołu MOKKA.
Wspólne świętowanie rozpoczęło się od pięknych życzeń złożonych przez burmistrza Józefa Rubachę. Do życzeń dołączył się Władysław Sobczak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szprotawie, składając je w imieniu całej rady. 
Monodram „Mój Boski Rozwód” z rewelacyjną Krystyną Podleską, to wzruszająca, a jednocześnie zabawna i pełna optymizmu historia kobiety po przejściach. Dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości i zdradzie, o przemijaniu i radości życia, kobiecych tęsknotach oraz o odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Po półtoragodzinnym monodramie brawa publiczności długo nie milkły. 
 
Druga część świętowania Dnia Kobiet w Szprotawskim Domu Kultury to koncert MOKKI, rozmowy i dzielenie się wrażeniami. Burmistrz Józef Rubacha wzniósł tradycyjny toast i zaintonował "Sto lat" dla wszystkich Pań. Przy kawie, herbacie i ciasteczkach sympatycznie mijał czas, w tle pięknie śpiewały dziewczyny z zespołu MOKKA.
 
Dziękujemy za wiele miłych słów i życzymy wielu takich dni. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

26Galeria zdjęć: Świętowaliśmy Dzień Kobiet

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa