Logo: Szprotawa

CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEMAT KORONAWIRUSA! WEJDŹ TUTAJ: https://www...

Aktualności

Szprotawa „Pod biało-czerwoną”

Ruszył projekt Ministerstwa Cyfryzacji „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce. Jednak o udziale danej gminy w projekcie zadecyduje aktywności jej mieszkańców.
czytaj dalej

Pierwsze treningi na nowym boisku

Uczniowie z Wiechlic mogą już cieszyć się z nowego boiska sportowego. 22 września br. wyremontowany i zmodernizowany obiekt oddany został do użytku.
czytaj dalej

Podpisz petycję w sprawie budowy obwodnicy Szprotawy!

We wtorek, 22 września br. ruszyła akcja zbierania podpisów mieszkańców gminy pod petycją do Premiera RP Mateusza Morawieckiego w sprawie budowy obwodnicy Szprotawy. Pamiętajmy, że każdy nasz głos jest bardzo ważny!
czytaj dalej

Komisje Rady Miejskiej

Informacja o najbliższych posiedzeniach Komisji Rady Miejskiej w Szprotawie.
czytaj dalej

Sesja Rady Miejskiej w Szprotawie

We wtorek, 29 września 2020 r., o godz. 12.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Szprotawie odbędzie się XXIV sesja Rady Miejskiej w Szprotawie.
czytaj dalej

Na Parkowej praca wre!

Ruszyły roboty budowlane na ulicy Parkowej. Miejsca postojowe, które tam wkrótce powstaną, ułatwią poruszanie się pieszym oraz zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla oraz osobom dowożącym dzieci do sąsiadującego przedszkola.
czytaj dalej

Lubisz biegać? Zapisz się już dziś!

10 października br. zapraszamy wszystkich miłośników biegania do sprawdzenia swoich możliwości i wystartowania w szprotawskich zawodach.
czytaj dalej

Głośna próba syren alarmowych

Burmistrz Szprotawy informuje, że zgodnie z kalendarzowym planem działania na 2020 r., w zakresie Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego, 24 września br., w godzinach od 12.00 do 12.30 odbędzie się głośna próba syren alarmowych.
 
 
czytaj dalej

Strumieniem płyną pieniądze do Szprotawy

Tylko pozytywna energia i odrobina chęci potrzebne są do pozyskiwania kolejnych środków pomocowych. Tym razem Szprotawa otrzymała dofinansowanie do budowy systemu nawadniania boiska piłkarskiego na Stadionie Miejskim w Szprotawie.
czytaj dalej

Długo wyczekiwany wodociąg Siecieborzyce – Długie stanie się rzeczywistością

Już wkrótce kłopoty mieszkańców Długiego z jakością wody oraz awaryjnością wodociągu odejdą do lamusa. Nierozwiązany od trzydziestu lat problem bezpieczeństwa dostaw wody zostanie zażegnany dzięki staraniom samorządu i dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 281

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Fundusz Dróg Samorządowych
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL