Logo: Szprotawa

CO MUSISZ WIEDZIEĆ NA TEMAT KORONAWIRUSA! WEJDŹ TUTAJ: https://www...

Aktualności

Raport i debata o stanie gminy za 2019 rok

Podczas sesji 28 sierpnia br., przedmiotem obrad Rady Miejskiej w Szprotawie będzie rozpatrzenie Raportu o stanie Gminy Szprotawy za rok 2019, który podsumowuje działania organu wykonawczego w ubiegłym roku.
Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz zachęca wszystkich zainteresowanych, a w szczególności mieszkańców do lektury dokumentu. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów, strategii i uchwał Rady Miejskiej.
 
W trakcie sesji odbędzie się debata nad raportem, w której zabiorą głos radni oraz mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Szprotawie wcześniejsze, pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób. Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym „Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia.” Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.
 
Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 sierpnia br. włącznie w Urzędzie Miejskim w Szprotawie w Biurze Obsługi Klienta, parter ratusza, w godzinach pracy Urzędu tj. w poniedziałek od 8.00-16.00, wtorek – piątek od 7.00 – 15.00.
 
Raport, komunikat oraz zgłoszenie do pobrania.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Przedszkole Rolna
  • Baner: Fundusz Dróg Samorządowych
  • Baner: baner Zdalna Szkoła
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL