Kalendarium

1 października 1846: Otwarcie linii kolejowej wiodącej przez Szprotawę

Aktualności

1% podatku zostaw w Szprotawie!

Wspierajmy lokalne organizacje pożytku publicznego przy przekazywaniu 1% swojego podatku – z takim apelem zwrócił się do mieszkańców gminy burmistrz Mirosław Gąsik.
- Każdego roku, rozliczając się z Urzędem Skarbowym, 1% swojego podatku dochodowego możemy przekazać wybranej organizacji pożytku publicznego – mówi burmistrz. – Dlatego gorąco zachęcam wszystkich mieszkańców, aby te środki finansowe przeznaczyć na rzecz rodzimych organizacji. W naszej gminie możemy pochwalić się instytucjami, które robią naprawdę wiele dobrego, aby poprawić jakość naszego życia. Pomagajmy rzetelnym i sprawdzonym organizacjom, które najlepiej znają potrzeby i problemy dotykające lokalną społeczność. Przekazując 1% podatku, symbolicznie włączamy się w ich działalność, a także dziękujemy naszym wielkim społecznikom oraz wolontariuszom za ich trud i poświęcenie w walce o lepsze jutro. Przekaż 1% z pożytkiem dla Szprotawy!
 
Aby przekazać 1% podatku wystarczy w swoim zeznaniu podatkowym podać numer Krajowego Rejestru Sądowego organizacji, której chcemy pomóc. Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych znajduje się na stronie: www.niw.gov.pl/opp/wykaz-opp/

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON