Aktualności

Zgłoś podmiot i wygraj nagrodę

12 września ruszyła kampania pn. „Lubuski włącznik. Lider Biznesu Społecznego”.  Jej celem jest zwrócenie uwagi na stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie, spółki non profit, które prowadzą dobrą firmę społeczną, są miejscem pracy, w których w pełni wykorzystują twórczy potencjał ludzi, a ich działalność jest potrzebna i użyteczna społecznie.
 
Ważnym elementem kampanii będzie konkurs, który ma na celu wyróżnienie i promocję działających na terenie województwa lubuskiego podmiotów ekonomii społecznej jako rzetelnych i wiarygodnych dostawców produktów i usług, a także jako dobre firmy społeczne łączące działalność ekonomiczną z realizacją ważnych celów społecznych. Laureatem konkursu może zostać podmiot, który dostarcza wysokiej jakości produktów i usług, a swoimi działaniami w sposób szczególny przyczynia się do poprawy jakości życia społeczności lokalnych.
 
Formularze konkursowe ( w wersji elektronicznej i wersji word) oraz regulamin konkursu dostępne są na portalu www.es.lubuskie.pl
 
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w kampanię budowania trwałej pozycji rynkowej wartościowych podmiotów  ekonomii społecznej. 
 
Organizator : Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze wraz z Partnerami : Regionalnym Komitetem Rozwoju Ekonomii Społecznej Województwa Lubuskiego, Telewizją TVP Gorzów Wlkp., Radiem zachód, Gazetą Wyborczą.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON