Aktualności

13. edycja Dnia Otwartego Notariatu

Burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza mieszkańców naszej gminy to skorzystania z porad prawnych, podczas odbywającego się tradycyjnie w ostatnią sobotę listopada Dnia Otwartego Notariatu. To wyjątkowa okazja, by uzyskać praktyczne informacje w ważnych dla obywateli obszarach prawa.
Ochrona majątku w niepewnych czasach, bezpieczeństwo rodziny i prowadzonych działalności biznesowych – te zagadnienia będą dominowały w tym roku w rozmowach prowadzonych z notariuszami telefonicznie, podczas transmisji na żywo i na czacie w ramach Dnia Otwartego Notariatu.
Jego 13. edycja, której hasło brzmi „Porozmawiaj z notariuszem, jak ochronić majątek rodziny oraz firmy w czasie kryzysu” odbędzie się w sobotę, 26 listopada br., w godz. 10.00 – 16.00.
 
W tym czasie notariusze w całej Polsce będą udzielali bezpłatnych porad prawnych, pod wskazanym numerem telefonu, na czacie internetowym oraz w czasie live streamu na profilu Porozmawiaj z Notariuszem na Facebooku.
 
 
Dzień Otwarty Notariatu to najważniejsza inicjatywa społeczna samorządu notarialnego realizowana przez Krajową Radę Notarialną oraz 11 rad izb notarialnych. Nadrzędnym celem DON-u jest edukowanie społeczeństwa w tych obszarach prawa, które leżą w kompetencjach notariuszy, jak również informowanie o rodzajach umów i czynnościach notarialnych, które będą odpowiednie dla realizacji zakładanych celów.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON