Aktualności

BURMISTRZ SZPROTAWY ZAPRASZA DO ROZMOWY PRZY KAWIE

Burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie przy kawie, podczas którego będzie można porozmawiać o sprawach ważnych dla naszego miasta i gminy. Spotkanie odbędzie się w środę, 23 listopada br., o godz. 17.00, w sali 111, I piętro Szprotawskiego Domu Kultury.
- Serdecznie zapraszam mieszkańców naszego miasta i gminy na coroczne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z Burmistrzem Szprotawy” – mówi burmistrz. - Przy kawie porozmawiamy przede wszystkim o tym co dzieje się w Szprotawie. Opowiem o realizowanych aktualnie  i planowanych do wykonania inwestycjach oraz przedstawię szczegóły związane z lokowaniem się na naszych terenach inwestycyjnych nowego inwestora – firmy Minth Group.
 
Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się w Szprotawskim Domu Kultury, spotkanie transmitowane będzie na żywo na urzędowym profilu facebooka. Będzie można również zadać pytanie na specjalnie uruchomionym czacie internetowym. Szczegóły transmisji online już wkrótce.
 
W spotkaniu udział wezmą również moja Zastępczyni Dorota Grzeszczak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szprotawie Andrzej Stambulski, Wiceprzewodniczący Andrzej Skawiński, radni oraz kierownicy poszczególnych wydziałów Urzędu Miejskiego w Szprotawie. Obecny będzie również Prezes SzWiK Piotr Ciołka.
 
Zapraszam wszystkich do aktywnej, szczerej i otwartej dyskusji!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON