Aktualności

TRWA REMONT REMIZY STRAŻACKIEJ

Szybko i sprawnie posuwają się roboty budowalne przy termomodernizacji obiektu Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznie Górnym. Dzięki przeprowadzonym unowocześnieniom gotowy budynek będzie przede wszystkim tani w eksploatacji, a dodatkowo będzie cieszył oko nową i estetyczną elewacją.
 
- Wszystko wskazuje na to, że zaplanowane w ramach przedsięwzięcia prace wykonane zostaną przed terminem określonym na koniec kwietnia bieżącego roku – informuje burmistrz Mirosław Gąsik. – Do chwili obecnej docieplono już ściany i dach remizy. Wymieniona została stolarka okienna i drzwiowa. Ku końcowi zmierzają prace elewacyjne. Do realizacji pozostanie jeszcze wymiana oświetlenia na światła w technologii LED, montaż pompy ciepła dla c.w.u  oraz wykonanie instalacji fotowoltaicznej. 
 
Podkreślę, że inwestycja realizowana jest dzięki wsparciu, w formie preferencyjnej pożyczki z częściowym umorzeniem, otrzymanej z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
 
Za zaangażowanie w realizację tego projektu dziękuję wszystkim Druhnom i Druhom z OSP Leszno Górne z Radną RM Haliną Sawą na czele.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON