Aktualności

CIĄG DALSZY UNOWOCZEŚNIANIA INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ Boisko w Witkowie doczeka się trybun

Kolejne dobre wiadomości płyną do miłośników sportu i osób chcących prowadzić zdrowy i aktywny styl życia. Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z budżetu Województwa Lubuskiego w wysokości 30,6 tys. zł na boisku piłkarskim w Witkowie wybudowane zostaną trybuny.
 
Jak podkreśla burmistrz Mirosław Gąsik wszystkie inwestycje prowadzone w zakresie rozwoju infrastruktury sportowo- rekreacyjnej mają na celu stworzenie dogodnych warunków do wyjścia z domu i prowadzenia aktywnego trybu życia. Ruch to najlepsza profilaktyka chorób cywilizacyjnych takich jak otyłość, cukrzyca, choroby układu krążenia, czy nowotwory.  
 
Przedsięwzięcie w Witkowie oszacowane na ponad 61 tys. zł  obejmuje wykonanie fundamentów pod trybuny, montaż dwóch rzędów trybun na konstrukcji metalowej oraz montaż 104 sztuk siedzisk. Zgodnie z planem prace zrealizowane zostaną do końca listopada br.
 
Wzbogacenie boiska o wygodne trybuny sportowe z pewnością podniesie komfort obiektu oraz przyczyni się do zwiększenia frekwencji kibiców, wpływając tym samym na atrakcyjność imprez i wydarzeń sportowych.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON