Kalendarium

25 czerwca 1682: Szprotawski klasztor nabywa wieś Kartowice

Aktualności

ZMIANY W SĄSIEDNICH SAMORZĄDACH

Wybory samorządowe przyniosły w naszym regionie wiele zmian. W fotelach włodarzy miast czy gmin zasiądą nowe postacie. Pojawią się również nowe nazwiska w radach samorządowych.
W Małomicach stery dzierżyć będzie Paweł Gorzków. Burmistrzem Żagania zostanie Sławomir Kowal.  Wójtem Niegosławic zostanie Marek Szylińczuk. Artur Romejko obejmie fotel Wójta Brzeźnicy. W Kożuchowie zwyciężyła Alina Śmigiel, z kolei w Przemkowie gospodarzem pozostał Jerzy Szczupak.
 
W Nowej Soli zwyciężyła Beata Kulczycka z komitetu byłego prezydenta Wadima Tyszkiewicza, obecnie Senatora RP. Ze względu na więź Szprotawy z Senatorem jest to nasze miasto – przyjaciel.
 
Burmistrz Mirosław Gąsik składa gratulacje wszystkim nowo wybranym włodarzom oraz tym, którzy zapewnili sobie reelekcję: - Dowód zaufania, jakim jest wybór Państwa na stanowiska włodarzy, to doskonała okazja do złożenia serdecznych gratulacji. Proszę przyjąć również życzenia spełnienia zamierzeń, dzięki którym Wasze miasta i gminy będą mogły rozwijać się wielokierunkowo.
 
Życzę dużo zawodowej satysfakcji w codziennym wykonywaniu obowiązków, odwagi w realizacji planów i wielu sukcesów w pracy.
 
Życzę jednocześnie, aby dotychczasowa, doskonała współpraca z Gminą Szprotawa mogła dalej przynosić korzyści naszym mieszkańcom. Wierzę, że wszelkie podejmowane działania na rzecz rozwoju lokalnego spotkają się z niesłabnącym poparciem społeczeństwa oraz ze zrozumieniem i uznaniem radnych.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON