Kalendarium

25 czerwca 1682: Szprotawski klasztor nabywa wieś Kartowice

Aktualności

RUSZYŁA BUDOWA HALI SPORTOWEJ W LESZNIE GÓRNYM

Jeszcze parę lat temu nikt z mieszkańców nie wierzył, że w miejscowości powstanie tak pokaźny i nowoczesny obiekt sportowy, który wyposażony zostanie w boisko do gry w piłkę siatkową czy koszykową, trybuny oraz zaplecze socjalne z szatnią. Dziś, marzenia stają się faktem, o czym świadczy zamontowana już konstrukcja drewniana.   
 
- Będzie to wymarzona sala sportowa dla naszych uczniów, dla naszych sportowców, dla wszystkich mieszkańców chętnych do ruchu i aktywności – o sportowej inwestycji mówi burmistrz Mirosław Gąsik. – Budowa sali przy szkole wiejskiej szczególnie mnie cieszy, bo jest odzwierciedleniem konsekwentnie prowadzonej polityki zrównoważonego rozwoju całej gminy. Unowocześniamy miasto, równocześnie nie zapominając o terenach wiejskich!
 
To co chcemy docelowo osiągnąć to stworzenie komfortowych i dogodnych warunków lokalowych do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego, jak również zajęć i zawodów sportowych. Nacisk na promocje zdrowia ma zwiększyć aktywność fizyczną uczniów oraz poprawę ich kondycji i zdrowia.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON