Kalendarium

19 czerwca 1672: Wielki pożar Szprotawy

Aktualności

XII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

W środę, 14 grudnia br., odbył się XII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod honorowym patronatem Burmistrza Szprotawy Józefa Rubachy. Na scenie Szprotawskiego Domu Kultury wystąpiło 178 osób, soliści i zespoły w czterech kategoriach wiekowych.
Uczestników oceniało jury w składzie: Włodzimierz Czernisz, Katarzyna Kucharz i Andrzej Kajfasz. 
Tytuły laureata i wyróżnienia przyznano:
 
W kategorii I – przedszkola - wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania, upominki i dyplomy laureata, a byli nimi: Maja Boczniewicz i „Pszczółki” z Przedszkola nr 1 w Szprotawie, „Sześciolatki” z Siecieborzyc Oddział Przedszkolny przy ZS w Wiechlicach filia Siecieborzyce, „Żołędziaczki” z Przedszkola nr 3 w Szprotawie, „Kasztanki” z Przedszkola nr 2 w Szprotawie oraz „Wróbelki” z Oddziału Przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Chichach. 
 
W kategorii II - klasy I-III -  tytuł laureata zdobyła grupa „Sieciolinki” z Zespołu Szkół w Wiechlicach filia Siecieborzyce, wyróżnienie otrzymał Bartosz Bębenek z Zespołu Szkół w Szprotawie oraz grupa  uczniów z klasy III z Zespołu Szkół nr 1 w Szprotawie. 
 
W kategorii III - klasy IV-VI - tytuł laureata otrzymało TRIO wokalne - K. Krupa, N. Rabska i G. Gardyńska z Zespołu Szkół w Szprotawie, wyróżnienie powędrowało do Amelii Bargielskiej, Zespołu Wokalnego z Zespołu Szkół w Wiechlicach oraz Zespołu wokalnego LIRA z Zespołu Szkół w Wiechlicach filia w Długiem. 
 
W kategorii IV - gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne - laureatem została Kamila Wiśniewska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie, wyróżnienie otrzymała Weronika Kenigsberg ze Społecznego Gimnazjum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON