Komunikaty

Nabór uzupełniający do Rady Seniorów

Burmistrz Szprotawy ogłasza się nabór uzupełniający kandydata na członka Rady Seniorów Gminy Szprotawa.
czytaj dalej

Wypełnij ankietę

Lubuski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia i Urząd Statystyczny w Zielonej Górze proszą o wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie ankiety dotyczącej oceny jakości funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w powiatach województwa lubuskiego.
czytaj dalej

Ogłoszenie

Burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Szprotawa do składania wniosków na bezpłatny demontaż dachów oraz innych elementów budowlanych wykonanych z azbestu. 
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert dla NGO

11 kwietnia 2019 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób pn. „Przygotowywanie i wydawanie posiłków w Zespole Przedszkolnym w Szprotawie przy ul. Waszyngtona 5 dla dzieci objętych pomocą społeczną”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 8 do 14 kwietnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Konkurs dla NGO rozstrzygnięty

28 lutego br. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadań publicznych samorządu gminy przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
czytaj dalej

Zaproszenie do udziału w projekcie pt: „Aktywna integracja - Alternatywą na lepsze jutro”

Ośrodek Pomocy Społecznej w Szprotawie zaprasza osoby zainteresowane udziałem w projekcie pt: „Aktywna integracja - Alternatywą na lepsze jutro” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
czytaj dalej

Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Żaganiu

W związku z planowanym odstrzałem sanitarnym dzików na terenie gmin powiatu żagańskiego: Żagań, Szprotawa, Małomice, Niegosławice, Iłowa, Brzeźnica, publikujemy rozporządzenie nr 2/2019 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Żaganiu z dnia 21 marca 2019 r.
czytaj dalej

Termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego wydłużony

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego można składać do 31 marca 2019 r.
 
czytaj dalej

Konkurs „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła XI edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON