Komunikaty

Przerwa w dostawie wody

SzWiK Sp. z o.o. informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej dnia 16.05.2019 r. (czwartek) i dnia 17.05.2019 r. (piątek) nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców usług zamieszkałych przy ul. Rolnej i Przejazdowej w Szprotawie oraz w miejscowości Kartowice i Pasterzowice.
czytaj dalej

Przedsiębiorco!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w konferencjach pt. „Prawo do przedsiębiorczości 2 - małe firmy, wielkie zmiany”, które odbędą się 15 maja 2019 r. w Zielonej Górze oraz 6 czerwca 2019 r. w Gorzowie Wielkopolskim.
 
czytaj dalej

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na rozwinięcie działalności gospodarczej” – Żagań, 14.05.2019 r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na rozwinięcie działalności gospodarczej, które odbędzie się 14 maja 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Żaganiu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej w Żaganiu informuje, że od 6 maja do 31 grudnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań odbywać się będą strzelania dzienne i nocne z użyciem amunicji bojowej.
czytaj dalej

Cyfrowa majówka – konkurs na inicjatywy dla lokalnych społeczności

Trzydniowa majówka? Dla nas to za mało. W tym roku organizujemy majówkę, która potrwa osiem dni! Chcesz grilla? Niech będzie grill. Chcesz leżaki? Niech będą leżaki. A może kino pod chmurką? Pewnie! Ważne żebyście pamiętali też o… cyfryzacji!
czytaj dalej

Nabór uzupełniający do Rady Seniorów

Burmistrz Szprotawy ogłasza się nabór uzupełniający kandydata na członka Rady Seniorów Gminy Szprotawa.
czytaj dalej

Wypełnij ankietę

Lubuski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia i Urząd Statystyczny w Zielonej Górze proszą o wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie ankiety dotyczącej oceny jakości funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w powiatach województwa lubuskiego.
czytaj dalej

Ogłoszenie

Burmistrz Mirosław Gąsik zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Gminy Szprotawa do składania wniosków na bezpłatny demontaż dachów oraz innych elementów budowlanych wykonanych z azbestu. 
czytaj dalej

Otwarty konkurs ofert dla NGO

11 kwietnia 2019 r. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób pn. „Przygotowywanie i wydawanie posiłków w Zespole Przedszkolnym w Szprotawie przy ul. Waszyngtona 5 dla dzieci objętych pomocą społeczną”.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 8 do 14 kwietnia 2019 r. na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON