Aktualności

ZAKUP SPRZĘTU W RAMACH ZWIĘKSZONEJ DOTACJI

Dzięki zwiększonej dotacji na działania w obszarze architektonicznym możliwy był zakup sprzętu i urządzeń, które trafiły do szprotawskiej Jedynki. Wszystkie działania realizowane są w ramach projektu „Dostępna Szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”, współfinansowanego ze środków unijnych. 
 
Część zrealizowanych zakupów obejmuje dwa rodzaje ławek wypoczynkowych. Pierwsze z nich to siedzenia typu kanapa, które znajdują się na korytarzach wewnątrz budynku szkoły. Drugie to ławki zewnętrzne drewniane, wzbogacające  małą architekturę terenu placówki. 
 
Gmina Szprotawa otrzymała grant w projekcie „Dostępna Szkoła - innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia” realizowanym przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Młodych Lubuszan i Politechniką Gdańską.
Wysokość grantu to 1.349.081,31 zł. Są to środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020. Dodatkowo Gmina Szprotawa przeznaczyła na ten cel 385.738,40 zł ze środków własnych.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

3Galeria zdjęć: ZAKUP SPRZĘTU W RAMACH ZWIĘKSZONEJ DOTACJI

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON