Aktualności

Targi edukacji i pracy

Targi edukacji  i pracy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Miejsce, w którym jednocześnie mogą zaprezentować się firmy oraz szkoły ponadgimnazjalne (niekiedy nawet uczelnie wyższe) są dobrym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorców borykających się już od dłuższego czasu z pozyskaniem właściwie wykwalifikowanych pracowników, osób bezrobotnych i poszukujących pracy jak również uczniów dokonujących rozeznania na rynku edukacyjnym oraz rynku pracy.
Przyszli absolwenci  szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby poszukujące pracy mają szansę na dokładne zapoznanie się z profilami prezentujących się firm oraz - z uwagi na bezpośredni kontakt- uzyskanie praktycznych porad dotyczących kształtowania ścieżki kariery.
Gimnazjaliści  natomiast w łatwy i przystępny sposób zbiorą informacje o ofercie edukacyjnej ponadgimnazjalnych placówek oświatowych.
Urząd Miejski w Szprotawie, w porozumieniu z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych oraz lokalnymi przedsiębiorcami planuje zorganizowanie tego typu przedsięwzięcia w I połowie stycznia 2017 r.
Jednocześnie informujemy, że najbliższe targi pracy i edukacji organizowane w naszym powiecie odbędą się już 19 października br. w Żaganiu. <<Pobierz plakat informacyjny>>

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON