Aktualności

JARMARK WIELKANOCNY JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ! OGRANICZENIA W RUCHU KOŁOWYM

25 marca br., w godz. 10.00 - 14.00, na placu przed ratuszem odbędzie się III Jarmark Wielkanocny. Pogoda nie powinna zawieść, więc zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz osoby goszczące w naszej gminie na sobotni spacer do nas i udział w wydarzeniu.
- Wspólne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 10.00 krótkim powitaniem oraz wspólną modlitwą – zachęca do udziału w jarmarku burmistrz Mirosław Gąsik. – Ze swoim wiosennym repertuarem na scenie wystąpią dzieci ze szprotawskich szkół podstawowych i przedszkoli, wychowankowie Powiatowego Domu Dziecka, zespoły Fantazja i Boom Boom Dance z SzDK, a także Dojrzałe Kłosy, Tulowianki, Magdalenki, Astry i Wrzosy. Na scenie swoje niezwykłe umiejętności taneczne zaprezentują również młodzi tancerze ze Szkoły Tańca Artura Niezgody.
 
Do tego wszystkiego cudowna atmosfera, pyszne potrawy i oryginalne wyroby rękodzielnicze o tematyce wiosenno- świątecznej. Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy!
 
WAŻNE! OGRANICZENIA W RUCHU KOŁOWYM
Ze względów organizacyjnych, w godzinach od 7.00 do 15.00 będziemy musieli wyłączyć z ruchu kołowego następujące szprotawskie ulice: Rynek, gen. Bema, Gen. Andersa. Prosimy wszystkich o zachowanie ostrożności, a kierowców o nieparkowanie samochodów w dniu imprezy na rynku, od strony fontanny. Za utrudnienia przepraszamy. 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON