Aktualności

Złote Gody Szprotawskich Par

W czwartek, 24 listopada 2016 r. w sali posiedzeń szprotawskiego ratusza 35 par małżeńskich z gminy Szprotawa świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Burmistrz Szprotawy Józef Rubacha w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy udekorował dostojnych Jubilatów medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Burmistrz złożył także życzenia kolejnych wspólnie przeżytych rocznic w zdrowiu, szczęściu rodzinnym, życzliwości ze strony najbliższych i tradycyjnych stu lat życia. Do życzeń dołączył się Władysław Sobczak Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szprotawie oraz Zastępca burmistrza Paweł Chylak. Jubilatom zostały również wręczone dyplomy gratulacyjne i kwiaty.
Po części oficjalnej Jubilatów zaproszono na lampkę szampana, słodki poczęstunek oraz koncert piosenek w wykonaniu Anny Kacprzak i Oliwii Rudek przy akompaniamencie Włodzimierza Czernisza. Występ wprowadził zebranych w refleksyjną atmosferę. Złoci Jubilaci opowiadali o swoim szczęściu, dorobku życiowym i okolicznościach w jakich się poznali.
Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem pamiątkowym.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

Urząd czynny w godzinach:
poniedziałek: 08:00 - 16:00
wtorek-piątek: 07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON