Logo: Szprotawa
Logo: BIP Logo: Facebook

Aktualności

V Posiedzenie Rady Gospodarczej

13 lutego br., odbyło się V posiedzenie Rady Gospodarczej Gminy Szprotawa, w całości poświęcone organizacji szprotawskich targów edukacji i pracy.
Wynikiem dyskusji są poniższe ustalenia.
 
Targi pn. "Festiwal szprotawskich zawodów i szkół"  zorganizowane zostaną na zakończenie dni otwartych szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Szprotawa, w dniu 24 marca br., w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Szprotawie.
 
Do udziału w targach zaproszone zostaną wszystkie osoby poszukujące pracy oraz uczniowie z gmin Szprotawa, Małomice i Niegosławice, stojący u progu wyboru dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
 
W roli wystawców zaprezentują się lokalni przedsiębiorcy, szkoły ponadgimnazjalne z Gminy Szprotawa, Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu oraz poradnia psychologiczno-pedagogiczna.
 
Celem imprezy jest promocja zatrudnienia na lokalnym rynku pracy, poznanie wzajemnych oczekiwań w relacji pracownik – pracodawca oraz zaproszenie absolwentów szkół gimnazjalnych do kontynuowania nauki w szprotawskich szkołach ponadgimnazjalnych.
 
Szczegółowe informacje dotyczące planowanego wydarzenia jak również zaproszenia do wszystkich uczestników targów przekazane zostaną po ustaleniu wszystkich szczegółów.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Adres Urzędu

Urząd Miejski w Szprotawie
ul. Rynek 45
67-300 Szprotawa
tel./fax: 68 376 38 11
e-mail
 

Godziny otwarcia

poniedziałek:    08:00 - 16:00
wtorek-piątek:    07:00 - 15:00

Miasta partnerskie

  • Baner: Magdalenki
  • Baner: baner odnawiaMY Szprotawę
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Baner Gospodarka śmieciowa