Aktualności

Bezpłatne kursy komputerowe

Informujemy o możliwości udziału w  bezpłatnych kursach komputerowych, dostosowanych do poziomu dotychczasowych umiejętności uczestników. Kursy organizowane są w ramach projektu „Akademia kompetencji językowych i komputerowych”.
czytaj dalej

Business Mixer po raz trzeci!

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w III edycji „INVEST-PARK” Business Mixer, która odbędzie się 8 czerwca 2017 roku w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław.
czytaj dalej

Jubileusz 70-lecia OSP Siecieborzyce

13 maja br. odbyły się uroczystości jubileuszu 70-lecia OSP Siecieborzyce oraz Gminnego Dnia Strażaka.
czytaj dalej

Maszeruj i biegaj z Chrobrym

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie zapraszają do udziału w piątej edycji biegu i marszobiegu pn. „Dobry jak Chrobry” promującego zdrowy styl życia.
czytaj dalej

Przetarg ogłoszony – krótki termin składania ofert

Szprotawa czeka na solidnego wykonawcę, który do połowy grudnia tego roku przebuduje Przedszkole Komunalne Nr 3, przy ul. Waszyngtona 5 w Szprotawie. 29.05.2017 r., godz. 12.00 to ostateczny termin składania ofert.
 
czytaj dalej

W zdrowym ciele zdrowy duch

Już po raz osiemnasty, 13 maja br., na szprotawskim stadionie miejskim zorganizowany został Mityng Lekkoatletyczny im. Bolesława Chrobrego i Ottona III.
czytaj dalej

Zaradni seniorzy- nabór chętnych do projektu!

Szprotawski Uniwersytet Trzeciego Wieku został beneficjentem otwartego konkursu w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS - edycja 2017), uzyskując dofinansowanie do projektu pn. „Zaradni seniorzy”.
czytaj dalej

Finał Ligi Wojewódzkiej u nas

13 maja, na terenie strzelnicy sportowej Organizacji Powiatowej LOK w Szprotawie odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Strzeleckiej Województwa Lubuskiego LOK, w strzelaniu z broni kulowej i pneumatycznej.
czytaj dalej

To już III "Zlot Motocyklowy" w Szprotawie

Klub motocyklowy "MotoSzprotawa" zaprasza wszystkich motocyklistów, wielbicieli oldtimerów, dobrej imprezy oraz muzy na III "Zlot Motocyklowy", który odbędzie się w dniach 26 – 28 maja br., na Błoniach Szprotawskich przy ulicy 3-go Maja w Szprotawie.
czytaj dalej

Brak przydatności wody do spożycia dla mieszkańców Siecieborzyc, Witkowa i Rusinowa

15 maja br. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żaganiu wydał decyzję o BRAKU PRZYDATNOŚCI WODY DO SPOŻYCIA  I CELÓW GOSPODARCZYCH, produkowanej przez wodociąg publiczny w Siecieborzycach zaopatrującego miejscowości: Siecieborzyce, Witków i Rusinów.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON