- 09-05-2022
- drukuj
Wojsko informuje
Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 9 do 15 maja 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
- 29-04-2022
- drukuj
Rozstrzygnięcie konkursu ofert
27 kwietnia 2022 r. rozstrzygnięty został konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania.
- 26-04-2022
- drukuj
Rządowy Program KLUB 2022
Krajowe Zrzeszenie LZS - operator krajowy Rządowego Programu KLUB 2022 – przygotował specjalną stronę internetową — www.rzadowyprogramklub.pl . Znajdują się tu informacje o programie, kontakt do operatora krajowego oraz operatorów wojewódzkich.
- 22-04-2022
- drukuj
Bezpłatne badania mammograficzne w Szprotawie
Zapraszamy wszystkie Panie między 50 a 69 rokiem życia (1970-1951 r.), które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badania w ramach programu profilaktyki raka piersi, na bezpłatną mammografię, refundowaną przez NFZ.
- 13-04-2022
- drukuj
Praca w ZAZ
Nabór kandydatów na wolne stanowisko pracy w Szprotawskim Zakładzie Aktywności Zawodowej. Poszukiwany robotnik do pracy lekkiej przy pracach zleconych.
- 09-04-2022
- drukuj
Wojsko informuje
Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 11 do 17 kwietnia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
- 05-04-2022
- drukuj
Ogłoszenie Koła Łowieckiego Sokół
Koło Łowieckie Sokół w Kożuchowie informuje o sposobie zgłaszania szkód łowieckich w obwodzie łowieckim polnym nr 192.
- 05-04-2022
- drukuj
Komunikat Nowego Szpitala
Nowy Szpital w Szprotawie poszukuje pielęgniarki ze specjalizacją i kwalifikacjami do Pracowni Endoskopowej.
- 01-04-2022
- drukuj
Otwarty konkurs ofert
1 kwietnia br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 r. przez organizacje pozarządowe lub inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego określone w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego, w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania pn. „Organizacja dodatkowych zajęć z zakresu integracji wielokulturowej dla dzieci uczęszczających do żłobka w Szprotawie”.
- 29-03-2022
- drukuj
Wojsko informuje
Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 28 marca do 3 kwietnia 2022 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.