Komunikaty

Otwarty konkurs ofert

6 grudnia br. Burmistrz Szprotawy ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Szprotawa w 2022 roku pod nazwą "Organizacja opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, sprawowanej w formie prowadzenia żłobka"
czytaj dalej

Szczepienia w Nowym Szpitalu

Od poniedziałku, 29 listopada br. Szpital w Szprotawie wprowadza dodatkowy dzień na szczepienia przeciw COVID-19. Dzięki temu punkt szczepień będzie czynny również w każdy poniedziałek, w godz. 14.30-16.00. 
czytaj dalej

Informacja o polowaniach zbiorowych

Polski Związek Łowiecki Ośrodek Hodowli Zwierzyny „Nieciecz” informuje, że na obwodach łowieckich nr 190 i 191 zaplanowane są polowania zbiorowe.
czytaj dalej

Szpital informuje. Szczepienie dawką przypominającą

Od 24 listopada 2021 r. szczepienie dawką przypominającą dla osób powyżej 50 roku życia będzie można wykonać po upływie 5 miesięcy od dnia zakończenia szczepienia podstawowym schematem (czyli po 2 dawkach albo 1 w przypadku szczepienia J&J). Dla pozostałych osób termin szczepienia pozostaje bez zmian czyli 6 miesięcy. 
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 29 listopada do 5 grudnia 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Nabór kandydatów do komisji konkursowych

Burmistrz Szprotawy ogłosił nabór kandydatów na członków komisji konkursowej opiniującej oferty, w ramach otwartego konkursu ofert, na realizację zadania publicznego w zakresie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Termin zgłaszania kandydatów upływa 2 grudnia 2021 r.
 
 
czytaj dalej

Informacja o polowaniach zbiorowych

Zarząd Koła Łowieckiego DARZ-BÓR w Przemkowie informuje o terminach polowań zbiorowych koła w obwodzie 203 województwo lubuskie w terminie 27.11.2021 r.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 22 do 28 listopada 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Czas na uchwały dla trzeciego sektora

Zakończyły się właśnie konsultacje projektów dwóch  aktów prawa miejscowego, których inicjatorem jest Burmistrz Szprotawy. Podczas najbliższej sesji, 26 listopada br., Rada Miejska w Szprotawie podejmie decyzje o ich uchwaleniu.
czytaj dalej

Wojsko informuje

Komendant Jednostki Wojskowej informuje, że od 8 do 14 listopada 2021 r., na terenie OSPWL Żagań będą odbywać się strzelania z użyciem amunicji bojowej według podanego harmonogramu.
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
  • Baner: baner Wsparcie OSP
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt
  • Baner: RFIL
  • Baner: PFRON