Logo: Szprotawa

Aktualności

Lekcje z internetu - rusza serwis gov.pl/zdalnelekcje

Tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu, a także propozycje materiałów, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych – wszystko to można znaleźć na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje.
czytaj dalej

Komunikat ZAZ

Szanowni Państwo!
W związku z wprowadzeniem przez Premiera Mateusza Morawieckiego stanu zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju Szprotawski ZAZ, od poniedziałku, 16 marca 2020 r., w punkcie przy ulicy Krasińskiego 23  będzie wydawał posiłki tylko na wynos, bez możliwości konsumpcji.
czytaj dalej

Kwalifikacja wojskowa w roku 2020 została zakończona. Wszystkie wezwania tracą ważność - informuje MSWiA i MON

W piątek, 13 marca została zakończona kwalifikacja wojskowa. Wszystkie wezwania wydane przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast tracą ważność.
czytaj dalej

UWAGA! Zmiany w zakresie obsługi Klientów Urzędu Miejskiego w Szprotawie

Szanowni Mieszkańcy!
W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wytycznymi Rady Ministrów, podjęte zostały szczególne środki ostrożności polegające na wprowadzeniu od PONIEDZIAŁKU, 16 MARCA 2020 roku specjalnych procedur obsługi Klientów Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
czytaj dalej

Zarządzenie Wojewody Lubuskiego

Zarządzenie Wojewody Lubuskiego w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa lubuskiego.
czytaj dalej

Dyżur Pełniącej Funkcję Burmistrza – ODWOŁANY

Do 25 marca br. Pełniąca Funkcję Burmistrza Ewa Gancarz nie będzie pełniła cotygodniowego dyżuru dla mieszkańców Gminy Szprotawa.
czytaj dalej

UWAGA! Zmiany w zakresie obsługi Klientów Urzędu Miejskiego w Szprotawie

Szanowni Mieszkańcy!
W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wytycznymi Rady Ministrów, podjęte zostały szczególne środki ostrożności polegające na wprowadzeniu od poniedziałku, 16 marca 2020 roku specjalnych procedur obsługi Klientów Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
czytaj dalej

Kasa w ratuszu czynna tylko do piątku, 13 marca br.!

Informujemy, że wszelkie płatności w kasie Urzędu Miejskiego w Szprotawie dokonywać można wyłącznie do piątku, 13 marca 2020 r., w godzinach od 7:00 do 13:00.
czytaj dalej

Szanowni Seniorzy Gminy Szprotawa!

Na podstawie polecenia Wojewody Lubuskiego, od 12 marca 2020 roku, przez okres 14 dni, zamknięte zostaje Centrum Seniora działające w budynku Centrum Aktywności Społecznej, przy Placu Kościelnym 2 w Szprotawie.
czytaj dalej

Komunikat w sprawie imprez artystycznych oraz działalności żłobków

Publikujemy Polecenie Wojewody Lubuskiego w sprawie zamknięcia żłobków i klubów dziecięcych oraz zarządzenie o zawieszeniu organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa lubuskiego.
 
czytaj dalej

Miasta partnerskie

Logo Gevelsberg Logo Spremberg Logo Uman
  • Baner: Magdalenki
  • Baner: Gispodarka śmieciowa
  • Baner: baner Pod Dębami
  • Baner: Edukacja ekologiczna - projekt